Kocaeli - Yalova bölgesinden Çubukçu arkadaşlar

Yanasip16

Member
Selamun Aleyküm. Yaklaşık 1.5 2 sene evvel görülen rüyalar üstüne bir konu açmıştım. Uçmuş usta ve diğer arkadaşlar yorumlarını yapmıştı. Tekrar ısrarla oraya 2 gecedir yönlendirilmem üzerine Sanıyorum orayı tekrar noktalayıp açma vakti geldi. Çubuğuna güvenen , gezmeye değil noktalamaya sonuca gelebilecek arkadaşlarla tanışmak istiyorum. Saygılar arkadaşlar.

kendi emanet çubuk ile 55-60 cm de cıkan emare bu idi , ama devam edemedim o gün bu gün kapadım ve öyle kaldı. Ekli dosyayı görüntüle 244135

Kazdıkça çubuk 1 mt yana yön vermeye başlamıştı ucmuş usta bir yeri noktaladı bana gördüğüm yer tam noktaladığı yer.. ama yinede prof bir destek almak istiyorum. Ayrıyetten bahcedeki taş ve sadece süpheli bir yerin fotosunu koyuyorum arama sadece bu kadar bir yerde olacak noktalama.. Hayırlı ramazanlar.. 2 sene sonra yine ramazanın 10. Gününde gösterilmeside ne bileyim..

Ekli dosyayı görüntüle 244136
Ekli dosyayı görüntüle 244137
Ekli dosyayı görüntüle 244139

Köy 1912 de mübadele ettirilmiş ermeni rum karması bir köydür. Bana söylenen 25 kg 1 lira şeklinde hamit Altınlardır. Gördüklerimde 30 35 tanesi bakır olmak üzere kalanı hamit ve 2 bilezik. Testere gibi olmalı insan , bir sana bir bana diyebilmeli..

Yanasip16

Member
Bendeki bu vurdumduymazlıkla onunda rüyama girmesi gerekir heralde başka türlü atak yapamıyorum.. 1.5 senedir cubuk yapacam hala yapacagım ?

tunay_5454

Bilgili Üye
selamun aleyküm iki seneden beri oraya dokunmamış olman çok ilginçseninle tlf görüşmüştük fakat gelmek kısmet olmadı snr irtibatımızda kesildi sen neredeydin ilçe olarak ?

Yanasip16

Member
selamun aleyküm iki seneden beri oraya dokunmamış olman çok ilginçseninle tlf görüşmüştük fakat gelmek kısmet olmadı snr irtibatımızda kesildi sen neredeydin ilçe olarak ?
aleyküm selam evet abi görüştük..

Son düzenleme:

tunay_5454

Bilgili Üye
abisi allah nasip ederse ramazandan snr karamürsele gelicem iş yerinden bir arkadaşımın bir işi var denk gelirse senlede görüşürüz inşallah tlf sende duruyormu bilmiyorum durmuyorsa özelden yazarım istersen senin yerede bakarız inşallah

Yanasip16

Member
Gecen hafta telim kitlendi sıfırlattım tüm numaralarım gitti abi. Sende kayıtlıysa vatsaptan yaz ramazan sonrası uygundur istediğin an çıkarız köye.

Yanasip16

Member
abisi allah nasip ederse ramazandan snr karamürsele gelicem iş yerinden bir arkadaşımın bir işi var denk gelirse senlede görüşürüz inşallah tlf sende duruyormu bilmiyorum durmuyorsa özelden yazarım istersen senin yerede bakarız inşallah
O küp kırığının ordan cıkması tesadüfmü sence abi. Özenle kesilmiş gibi geliyor bana nasip olursa ben sana sadece abi gez diyeceğim senin noktaladığın yer ile benimkini karşılaştırcaz açtıgım yeri. Ve tüyada gosterilen yeri de göstercem tam noktalama yaparız. Ama sen bakarken ben uzaklaşcam beynim çubugu etkilemesin diye.

tunay_5454

Bilgili Üye
kardeşim o parcanın çıkması tesadüf değil elbet neden dersen günlük kullanım amacı taşımayan bir şekilde testi küp yada yemek yemek pişirmek amaçıyla yapılmamış duruş şekli yönü çok şey ifade edebilir her şeyden önce nasip hayırlısı inşallah.

Yanasip16

Member
Evet bende hatırlıyorum söylemiştiniz sabit bir kayada değil ama en azından 40 yıldır bahcededir. Ve bir tarafıda traşlı böyle benek benek sanki tırmıkla geçilmiş gibi.