Konu silme

Metin777

Aktif Üye
Merhaba yönetici arkadaşlar. En son açtığım sinyal jeneratör konumu silmenizi rica. Ediyorum

The Thing

C*
Süper Moderatör

Bunu silmeyelimde kilit yapalım uyarmı size.
Google amca ile biraz muzdaripiz bu konuda, olurmu?

Koray Kor

Admin
Administrator
Sayın kullanıcımız, farklı bir üyeliğe ait konu hakkında işlem talep etmişsiniz. Bu konunun size ait olduğunu anlamamız için mevcut üyeliğin mail adresini yönetime iletirseniz. kilitleme işlemini yapabiliriz. amacımız konunun tam olarak size ait olduğunu anlamak.

Metin777

Aktif Üye
Bermina ve metin777 bana ait olan bir hesap. Fg 200 sinyal jenaratör konusunu silmenizi rica edeceğim. Teşekkürler

Metin777

Aktif Üye

Ustam bu konu değil. Fg 200 sinyal jenaratör konusu. Bermina ve metin777 kullanıcılar bana ait. Teşekkürler

bermina

Aktif Üye

Ustam bu konu değil. Fg 200 sinyal jenaratör konusu. Bermina ve metin777 kullanıcılar bana ait. Teşekkürler

bermina

Aktif Üye
Sayın kullanıcımız, farklı bir üyeliğe ait konu hakkında işlem talep etmişsiniz. Bu konunun size ait olduğunu anlamamız için mevcut üyeliğin mail adresini yönetime iletirseniz. kilitleme işlemini yapabiliriz. amacımız konunun tam olarak size ait olduğunu anlamak.
Ustam cevapları her iki kullanıcıdan da verdim. Bermina kullanıcısının sifresini unutmuş giremiyordum. bu yüzden metin 777 hesabını açtım. daha sonra kullandığım eski bir bilgisayarda şifrem kayıtlı olunca kurtardım Bermina kullanıcısını.

Fg 200 sinyal jenaratör konusunu silerseniz sevinirim. Hatta KONU SİLME isimli konu da silinirse sevinirim.

mayhem

Co Admin
Co Admin
Hangi nic ve tam konuyu yaz kapatalim .