Kostebek Robot

jeolog

Co Admin
Co Admin
Bugun intermette gezinirken Israil yapimi yeni bir cihaza denk geldim. Kostebekler gibi yerin altinda ilerliyor ve eminim hepiniz kablo dosemenin artik ne kadar kolaylastiginin hayalini kurabiliyorsunuzdur.
Videoya ait link:

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Arkeolojik mekanlarda camersyla gezdir dur
Gerci kumandali model arabaya oyuncak tarzi olana arackamerasi takip 200 tl ye maal edip arge yapmak ekonomik ve basarili

jeolog

Co Admin
Co Admin
Arkeolojik mekanlarda camersyla gezdir dur
Gerci kumandali model arabaya oyuncak tarzi olana arackamerasi takip 200 tl ye maal edip arge yapmak ekonomik ve basarili
Ustam yapilmasi kolay gorunuyor, dedigin gibi uzaktan kumandali, kamerali, sessiz bir sistem yapilirsa ne guzel olur :)
Bakalim bununla alakali tokatcilik nasil gelisecek :)))

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Ustam yapilmasi kolay gorunuyor, dedigin gibi uzaktan kumandali, kamerali, sessiz bir sistem yapilirsa ne guzel olur :)
Bakalim bununla alakali tokatcilik nasil gelisecek :)))
Ustam bunla ilgili tokat takla anca soyle olur ve olacaktirda
Bunun icinde ustunde onunde sensor ozel yazilim uydu baglantisi algilayici bosluk metal bulucu var yerinize bakilir tespit yapilir saati 500 tl derler tipki gunumuz dedektorlerine onceden yuklenmis similasyon fake goruntuler sesler gibi dayarlar millete
Halbuki markette 65 & 80 tl ye kumandali iyisinden jip oyuncak al
2.el usb girisli arac yada pc camerasi 50 & 80 tl ye al 6 adet pili 10 tlye al birlestir aktif et
Odamezar mahsen magara kuyu gibi yerlere daya gitsin

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Bir bitmediler mi bunlar?
Yok usta biterlermi her tarafa aleni veya alttan alttan saldırı ve sızmalar var özellikle @BulursamKader25 @Trakyalı81 ustalar ve diğer birkaç usta için, olmayan beyinleriyle ortamı gerenler ve tokatçıların kafasına kafasına o anlamadıkları çubuklarla o kadar çok vurmak istiyorum ki anlatamam yani ??​

jeolog

Co Admin
Co Admin

Yok usta biterlermi her tarafa aleni veya alttan alttan saldırı ve sızmalar var özellikle @BulursamKader25 @Trakyalı81 ustalar ve diğer birkaç usta için, olmayan beyinleriyle ortamı gerenler ve tokatçıların kafasına kafasına o anlamadıkları çubuklarla o kadar çok vurmak istiyorum ki anlatamam yani ??​
Messi ve Ronaldoyu da oynadiklari futboldan dolayi elestirip camur atan insanlar var, futboldan anlamadiklari ortada olup isleri bilmedikleri konularda bos konusmak, kotulemek ve buradan prim yapmak. Populerlik ömürleri her zaman kisa olmustur bu tiplerin. Yine oyle kisa surede yok olacaklardir.

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Bugun intermette gezinirken Israil yapimi yeni bir cihaza denk geldim. Kostebekler gibi yerin altinda ilerliyor ve eminim hepiniz kablo dosemenin artik ne kadar kolaylastiginin hayalini kurabiliyorsunuzdur.
Videoya ait link:
Ben rakstedi ve bibapin kullandığından istiyorum.
En büyük hayalim beni anca o paklar :)