Küçük ateş parçası

Rıdvaan

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar ün alşan 20:00 tektek yapıyordum bir sinyal aldım sinyali aldığım yeri yirmi santim kazdım kazdığım yerin dibinde küçük kor gibi bakla tanesi gibi desem ateş parçası gözüktü yanıyordu resmen parlıyordu bende çukura ateş böceği düştü sandım elime alayım dedim o parlayan şeyi bir miktar toprakla elime aldım o şey avcumdaki toprağın hepsine dağıldı avcumdaki toprak minik minik binlerce kırmızı turuncu yıldızlar oldu ne olduğuna bakmak için telefonun ışığını açtım elimdeki sadece topraktı bişey yoktu ışığı kapattım o şey kayboldu sonra sinyali aradım tekrar öakine öttü küçük bir bronz teneke parçası çıktı ama o küçük ateş kor parçası neydi???

Bluecat

Member
Küçük kor parçası neydi? Sorunu okuyunca aklıma matrixde morpheusun sözü geldi.Beynin tarafından yorumlanan sinyaller :)

Rıdvaan

Yeni Üye
Tek ben görsem tamam yeğnimde gördü sanki çukurun içinde ateş böceği vardı elime aldım o toprağada bulaştı toprak minik minik binlerce yıldız oldu ateş renginde

Cemov

Aktif Üye
Tansiyonun şekerin felan düşmüştür.

Rıdvaan

Yeni Üye
Yok ya bende yok öyle şey artı yeğnim gördü aynı şeyi hayırlısı ya

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Bir benzeri başıma geldi, fakat benimkisi bir çeşit böcek çıkmıştı önce altın zannettim böcek olduğunu anlayınca çok üzülmüştüm, budamı gol değil diyemedim ,ayrıca sizinki enteresan

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Çok büyük ihtimal mineraldir. Çubuk tuttuğumda beni götürdüğü nokta bir diz boyu derinlikteydi, çıkardığımda kuvaras benzeri beyaz bilye kadar bir taştı, lamba gibi yanıyordu. Az zaman geçince eski haline döndü. Toprak nemliydi yoğunluk muhtemelen nemden, toprağın ıslaklığından kaynaklanıyordu.

Rıdvaan

Yeni Üye
Valla bilmiyorum mineral olamaz ya çünkü taş çıkmadı o ışık toprağada yayıldı.o civarda bizim bi abiyede tuhaf bişey olmuş adamı ayak sesi takip ediyormuş sonra motoruna binmiş ışığını açmış bişey şıp diye çalıların içine girmiş ben pek inanmazdım öyle şeylere ama insanın başına gelince inananıyor