• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Küçük üçgen ve yuvarlak yalaklar ustalar yorumlarınız lütfen

dardanos

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Sevgili kardeşim asıl duruş şekli böylemidir . Yoksa orijinal resimdeki gibimi. Zatem resimleriniz yetersiz. Mademki bir şeyler sorup örenmek istiyorsunuz sizlerinde fedakar olmanız gerekli.
Bu kayanın kendisini komple ve yakın çevresini gösteren resimler olsa sizcede daha güzel olmazmı idi. . Başka resimler yokmu brası ile ilgili..
74338570-82A8-4B75-8D91-C4165BA9F880.jpeg

Metalboy333

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Sevgili kardeşim asıl duruş şekli böylemidir . Yoksa orijinal resimdeki gibimi. Zatem resimleriniz yetersiz. Mademki bir şeyler sorup örenmek istiyorsunuz sizlerinde fedakar olmanız gerekli.
Bu kayanın kendisini komple ve yakın çevresini gösteren resimler olsa sizcede daha güzel olmazmı idi. . Başka resimler yokmu brası ile ilgili..
Ekli dosyayı görüntüle 283858
Var üstat yüklüyorum

Metalboy333

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Var üstat yüklüyorum
Şu an koyduğum ilk resim oymaların olduğu taş hemen altındaki tüm kayada belli belirsiz üçgen 2 Ci resim oymaların olduğu taş sağ uçta ana kayadan biraz kopuk şekilde burası dağın uzanan burun ucu 3 yanı uçurum resimin çekildi taraf düzlük teşekkürler
Sbq1z0.md.jpg SbqKfv.md.jpg

dardanos

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Şu an koyduğum ilk resim oymaların olduğu taş hemen altındaki tüm kayada belli belirsiz üçgen 2 Ci resim oymaların olduğu taş sağ uçta ana kayadan biraz kopuk şekilde burası dağın uzanan burun ucu 3 yanı uçurum resimin çekildi taraf düzlük teşekkürler
Sbq1z0.md.jpg SbqKfv.md.jpg

Kusura bakma yaşlılık. iki resimdeki işaretlediğim kaya aynı kaya ise yönleri yaz dediğim kayada yönleri belirtirmisin
SbqKfv.md.jpg

Sbq1z0.md.jpg

Metalboy333

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı

Turko

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Dardanos usta doğru hattı vermiş sana. Bakacağın yer orası çünkü göremediğin bir üçgen daha var. Senin murç lu üçgen 5 adımda diyor. Benim çizdiğim üçgen mahzen diyor. Çok odalı mahzen muhtemelen mezar için yapılmıştır.
IMG_20200802_132255.jpg

3 ufak boş oda 1 dolu odada olabilir. Küçük üçgen den burası 5 adım geliyor ise kendini teyit eder. Rast gelsin.

Üst Alt