Kullanım Koşulları

Koray Kor

Admin
Administrator
Katılım
9 May 2017
Mesajlar
567
Tepkime puanı
951
Puanları
11
Define sohbeti dünyanın dört bir yanından her ölçekteki kullanıcıları bünyesinde barındıran güçlü bir topluluktur. Site içeriğinde aramalar yapmak, sorular sormak, bilgiler paylaşmak, guruplar kurmak, arkadaşlar edinmek gibi hizmetlerimizi pek çok farklı şekilde kullanabilirsiniz.

Ancak, kullanıcılar için güvenli bir site oluşturmak amacıyla paylaşımlarınız yönetim tarafından sürekli incelenir ve sorun çıkaracak bazı konu yada mesajlar kapatılıp gerektiğinde üyeliği durdurabiliriz..

Define sohbetindeki paylaşımların kullanıcılar için yararlı, çeşitli, alakalı ve güvenli olmasını isteriz. Kötü niyetli, aldatmaya yada atlatmaya çalışan kullanıcılara ve içeriklere izin vermeyiz. Bu sorunu çok ciddiye aldığımız için kurallara uymanız önemle rica olunur.

İyi dileklerimle,,

Yönetim.
 

LabarNa

Bilgili Üye
Katılım
5 Tem 2016
Mesajlar
295
Tepkime puanı
13
Puanları
4
Konum
Antalya
Aynen .
Kurallara uyalım uymayanları uyaralım...!
 

Koray Kor

Admin
Administrator
Katılım
9 May 2017
Mesajlar
567
Tepkime puanı
951
Puanları
11
Kullanım Koşullarının hükümlerinden birine uymamanız yada ihmal etmeniz halinde, bir yada birden fazla uyarı alabilirsiniz, Bu uyarı ihlal boyutuna göre değişmektedir, bezen uyarı dahi almadan hesabınız kapatılabilir. Hesabın kapatılması halinde, define sohbetini kullanmaya devam edemez profilinizi yönetemezsiniz. Katkıda bulunduğunuz tüm içerikler uygun görülmesi durumunda yönetim tarafından imha edilebilir.

Define sohbeti kullanılmasına ilişkin Yardım sayfamız bulunmaktadır, Bununla birlikte, define sohbeti kullanılması konusunda kullanıcıların talebi üzerine özel destek verebilir, fakat vermekle yükümlü değildir.

Define sohbeti sizi bilgilendirmek ve eğlendirmek için hazırlanmıştır, Sitenin çeşitli farklı özelliklerini kullanılmasını isteriz, kullandığınız her arayüz kullanım koşullarına tabi olduğunu lütfen unutmayınız.
 
Üst