Küp kulpu ve kiremit kiriklari

S. Ersen

Yeni Üye
Benim arsamda gece 3 kisi geldi kaziya basladilar daha kasmayi vurdular kovdum daha sonra meraktan yarim metre kazdim iki tane küp kulpu cikti küpün alt tarafi ver bit cok ince kiremit parcalari bu Olay trakya bölgesinde denize yakin ufak bi tepenin yamacinda biseyler varmdir

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Benim arsamda gece 3 kisi geldi kaziya basladilar daha kasmayi vurdular kovdum daha sonra meraktan yarim metre kazdim iki tane küp kulpu cikti küpün alt tarafi ver bit cok ince kiremit parcalari bu Olay trakya bölgesinde denize yakin ufak bi tepenin yamacinda biseyler varmdir
Sende bekleyeydin bu nokta atışı yapan arkadaşları .tam mali alcakken yada mekana gircekken baskın yapaydinya yaa .
cok sabirsizsin coook.

S. Ersen

Yeni Üye
Aynen korktum bastan baska bisey gömüyorlarmi diye ama makinayla bakmak lazim

S. Ersen

Yeni Üye
Ama bu tesadüf olamaz kazdiklari yerden küp kulpu ve kiremit lerin cikmasi kiremtlerin üzeinde parmakla iki serit yapilmis. O kisileri kovdum bitane ingiliz plaka Mercedes geldi binip gitdiler

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Ama bu tesadüf olamaz kazdiklari yerden küp kulpu ve kiremit lerin cikmasi kiremtlerin üzeinde parmakla iki serit yapilmis. O kisileri kovdum bitane ingiliz plaka Mercedes geldi binip gitdiler
Ne tesadüfu dedim ya nokta atışı yapmışlar.
Hele resimlerini yükle mekanında accukta biz bakak kahkaha

nathandrake

Aktif Üye
O ufak tepe dediğin ya hoyuktur ya tümülüstur anlattiklarina gore ama ilginc olanlar Deniz kenarı tepe yamacı ama arsa diyorsun gece diyorsun ama ingiliz plakayi görüyorsun mercedes tepeye mi çıktı sen yola kadar kovaladın mı o arada hic bir diyalog olmadı mı aranızda ilginç olaymış nerden baksan

S. Ersen

Yeni Üye
Yurt disinda kaliyorum ama aklim orda ? makina alicam seneye giderken malesef resim cekmedim

S. Ersen

Yeni Üye
Gece 12 de oldu Olay Ben yanlarina gitdim tartisdim yola kadar peslerine gitdim özür dilediler. Orda gördüm arabayi. Benim arsam denize 250m yol var arasinda tepenin yamacinda kemikler cikti biz Evi yaptirirken.

nathandrake

Aktif Üye
Yani yanlış anlama da bi de yurt dışında yasıyormuşsun gece vakti başkasının arsasını kazacak adamlarda mal sahibinin 20 günlük iznine mi denk getirmişler kazıyı bak buda ilginç