Kurt

Wanli65

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm
sayın bu işe ömrünü veren abilerim bir yamaçta küçük kayaya resmedilmiş kurt kafası ve az altında yalak ve koyun ayak izi var tecrübenizden yararlanabilirmiyim

Ekli dosyalar

Efendi51

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
koyun değil de domuz izi olablir kardeş kurt nerde onun resmini de çok yönlü çek koy

Ameno

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Bu tip sabit olmayan kaya ve taslarda isarete gore hareket etmekten ziyade once cubuk yardimi ile cevre taranmalidir. Benim gordugum herhangi bir iz isaret ve emare bulunmamaktadir.Eger suphe duyuyor iseniz dedigim gibi cubuk yardimi ile alani tarayip cikan sonuclar uzerinden konusmak daha mantikli olacaktir

Wanli65

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
koyun değil de domuz izi olablir kardeş kurt nerde onun resmini de çok yönlü çek koy
Bu tip sabit olmayan kaya ve taslarda isarete gore hareket etmekten ziyade once cubuk yardimi ile cevre taranmalidir. Benim gordugum herhangi bir iz isaret ve emare bulunmamaktadir.Eger suphe duyuyor iseniz dedigim gibi cubuk yardimi ile alani tarayip cikan sonuclar uzerinden konusmak daha mantikli olacaktir

Wanli65

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Koyun diye karar verdik ama domuzda olabilir çubuklalara göre işaretlerin tam altında 3e 6 dibi boşluk veriyor ayak izi ve yalaktaşı bölgesi Horasanlı resim atacam beceremiyorum iş çıkışı gene deniyecem

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
işaretin işaret olabilmesi için yerlii kaya kaldırılamayacak şekilde olmalı ve işçilik net olmalı

Wanli65

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bide bu fotoğrafı var

IMG_1836.jpg İşaretin olduğu Kayaı biz kurcaladık yön falan değiştirmemiş

Wise99

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bosuna ugrasma kardesim baksa yerlere bak bunlar sadece zamanini alir

turkoglu1

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı