• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Kuyu içinden kuyu buldum ikisi çok farklı nasıl yapacağım konusunda yoruldum yardım

Mutlu.mutlu

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Kuyu 9 metre içe dogru gidiyor 9 metreden sonra 2.Kuyu yuda buldum o çok buyuk ve ilk kuyudan içeri girildiğinde saga ve sola yol gidiyor sadece baş girer ensiz kollar yani cihaz da bu kollarda hedef veriyor nasıl yaparım

deli firat

DOĞACI
Moderatör
Birazdaha açıklama yaparsan nasıl yani sen şimdi kuyu buldun o kuyudan başka bir kuyuyuda tünel mi var tam anlayamadım biraz açıklama ve varsa foto yüklermisin ayrıca dedigim gibi etrafta kilise varmıydı

Şirvan

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Kuyunun içinde sinyal.aldığınız yer örükmü oraya yılan kamera sarkıtin orukse taşları aldığınizda bir tehlike olurmu bakın

deli firat

DOĞACI
Moderatör
Bir önceki konuda yazdıgım gibi konuyu aç çekil izle cevap verme sonra kimse yokmu de gelde deli olma ya sabır

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
Heyacan oluyor tabi :200:Beklicez fırat yeni üye konuyu açtı belki konusunu bulamıyordur bulunca yazar cevap .

Mutlu.mutlu

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Kuyu 3 metre sonra zeminde tunel yan gidiyor onu örülü

Sitede cep telefonundan girdigim için resim atamıyorum bir türlü yazıyorum siliniyor bunu da anlamadim nasıl yaparım diye iki saattir bu siteden cikamadim benim dediğim kuyu ilk defa rastladigim enterasan bir olay gerçekten çözemiyorum

Mutlu.mutlu

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Resim atıyorum ama ulaşmıyor kusura bakmayın ama bana biraz da olsa yardımcı olursanız çok sevinirim