L çubuk sistemleri ( alan taramalar ) neden altın bulmaz

kadirkadir

Engellendi
Arkadaşlar ben kendi araştırmalarım doğrultusunda alan taramaların veya döner baş L çubukların
altını bulamayacağı kanaatindeyim.Yani arazide altın olsa dahi bunun yanına yaklaşmamız mümkün
değil.Bu konuda fikrini söyleyecek arkadaşlarda elimden geldiğince bu konuda bilgilendirmeye çalışacağım

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
vallaha bende aynı kanaatteyim.. 20-30 km yol yapmış biri olarak...

kadirkadir

Engellendi
:4: Haklısın tatar kardeşim aslında kimsenin bilmediği bir cevabı var, iki şık vardır bunlar bilindiği takdirde altın da buluna bilir
1) L Çubuğun çalışma kanunu
2) altın madeninin salınım yaptığı manyetik güç
En basit örneği ile
1) L çubuğun çalışma kanununlardan bir tanesi elektron çarpışmalarına gitmesi
bunu altının manyetik gücü ile bağdaşlaştırmaya gelirsek
örnek: altın ve bir paslı obje ikiside manyetik dalğa atar bu dalğalar çarpışır altının manyetik gücü çok daha kuvetlidir
ve paslı objenin manyetik dalğasını itmeye başlar taki dalğanın doğduğu yere yani paslı objenin çekirdeğine kadar ve
orada meydana gelen sıkışma ( manyetik dalğalar içerisinde bulunan + ve - elktronlar )sıkıştıkları bölgede çarpışmaya
başlar.işde burada çubuğun çalışma prensiplerinden bir devreye giriyor elektron çarpışmalarına yönlenmesi. ve çubuk
çarpışmaya yani paslı objeye yöneliyor eeee arazide altın var ama biz pas topluyoruz:23:

mezger

Yeni Üye
Usta ben şahsen aynı kanaatte değilim..Çubuklar insan elinde bir anten görevi gorüyor ise ve yeryüzündeki butun maddeler bir titreşim halinde manyetik bir alan oluşturuyorsa nasil demir ..kurşun..pasli malzemeleri bulabiliyorsa Altinida bulabilir..
Her maddenin yaydığı bir frekans var ve çubuklar içinde kullanilan her malzeme çubuklara ayrı bir frekans yükler...Bundan dolayı çubuklar o frekansa hareket eder..Altınin frekansina uygun malzemelerle çubuk kullanildığinda neden altın bulamasınki..
Kullanilan her malzeme sonucunda çubuğun tepkileri değişir hareketleri bile bambaşka olur..Bu nedenle ben şahsen herkeste farklı tepki olayınida buna bağlıyorum.
Herkes çubuklarda farklı malzemeler kullanır..Kimi civa..kimi kükürt..kimi demir ve aliminyum tozu..gumuş..altin..çelik v.s. ama kimse son nokta olarak şunları kullanırsanız değerli tespitinde başarili olursunuz ve değerli frekansıni yakalarsıniz diye düşüncelerini yazmaz...Kimi çok uğraşir ve senelerce emek ve zaman harcar ve bukadar basit olmamali bilgi birikimini açiklamak diye düşünur..Tabi saygı duymak gerekir diye düşunuyorum herkese...
Ben şahsen kurşun..demir..bakır bulabiliyorsam değerlide bulabilinir diyorum yeterki doğru malzemeler kullanilsin..Ben değerli frekansinı yakalayabilecek maddeleri biliyormuyum HAYIR....Ama biliyorumki mutlaka bilenler vardir..Arastırmaya ve denemeye devam ederek çaba gösteriyorumm..
Bu yazdıklarım benim şahsi düşuncelerim.Yanlış düşunuyor olabilirim tabiki...Herkese saygim sonsuz ve herkese şimdiden teşekkürler..

kadirkadir

Engellendi
Ustam tabi ki fikirlere saygı duyacağız,Ben de burada düşüncemi ortaya atıyorum ortaya bir neden koyuyorum ki biri çıkar anlatığım bu soruna bir fikir üretebilir bir çözüm bulabilir ve ortaya daha sağlıklı bir cihaz çıkar,şimdi yanlış da anlamayın altının bulunamamazlığı düşüncemi de öylesine ortaya
atmıyorum.10 yıldır sadece yeraltı madenlerinin ve minerallerinin frekans dağılımına çubuğun çalışma kanunlarına kadar bir çok çalışmam oldu
örneğin siz farkllı çubuk ile hedefe ulaşılır diyorsunuz.bende çalışmalarım dan edindiğim bilgiye dayanarak hayır çubukların aslında hiç bir farklılık fonksiyonu yok yani farklı meteryalerden yapılan farklı çubukları deneyerek veya içlerine farklı madeler koyularak hiç bir sonuca ( ALTINA ) ulaşılamaz
En basit örneği ise altın 3 farklı dalğa atar bunlar kütle,manyetik ve çekirdek dalğalarıdır bütün çubuklar sadece ve sadece 2 ci dalğa olan manyetik dalğayı yakalaya bilir 1 inci ve 3 üncü dalğayı kaçırır kaçan bu iki dalğa minerale pasa çarptığı an çubuk bu minerale yapışır.Ve bunun gibi
sizinde dediğiniz gibi içersine civa vs gibi malzemeler koyan arkadaşlar var,bu malzemelerin yaratığı etki çubuga + ferekansal bir yük bindirmesidir
bildik bakır ,pirinç veya gümüş çubuk düşünün bu elimize aldığımız çubuğun madensel frekans değeri 3000 bin diyelim içine civa koydunuz civanında 500 diyelim ve bu 500 direk çubuğumuzun menyetik frekansına karışarak 3000 bin olan değeri 3500 e çıkartır hadi birkaç malzeme daha koyduk ve çubuk frekans değerimiz 5000 bine çıktı diyelim,
Gitiğimiz arazide bir noktdana 4999 rakamsal değere sahip bir frekans çıkıyorsa 01 den 4999 a kadar çubuğumuz bu arazide minerale gitmez
ama 5000 ile üzeri örneğin 5001 frekansı çıktığı an çubuk bunu yakalar ve o minerale veya pasa yapışır.bunlar sadece 2 neden daha bir çok
nedenide mevcut .kendi çalışmam doğrultusunda gerçekliğine inandığım bilgiyi vermek benden.takdir sizden ustam. Saygılar

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
:4: Haklısın tatar kardeşim aslında kimsenin bilmediği bir cevabı var, iki şık vardır bunlar bilindiği takdirde altın da buluna bilir
1) L Çubuğun çalışma kanunu
2) altın madeninin salınım yaptığı manyetik güç
En basit örneği ile
1) L çubuğun çalışma kanununlardan bir tanesi elektron çarpışmalarına gitmesi
bunu altının manyetik gücü ile bağdaşlaştırmaya gelirsek
örnek: altın ve bir paslı obje ikiside manyetik dalğa atar bu dalğalar çarpışır altının manyetik gücü çok daha kuvetlidir
ve paslı objenin manyetik dalğasını itmeye başlar taki dalğanın doğduğu yere yani paslı objenin çekirdeğine kadar ve
orada meydana gelen sıkışma ( manyetik dalğalar içerisinde bulunan + ve - elktronlar )sıkıştıkları bölgede çarpışmaya
başlar.işde burada çubuğun çalışma prensiplerinden bir devreye giriyor elektron çarpışmalarına yönlenmesi. ve çubuk
çarpışmaya yani paslı objeye yöneliyor eeee arazide altın var ama biz pas topluyoruz:23:
100 de bir şans veriyorum oda çok iyi yaşam yeri olduğunu bildiğin bir yer için..

gülşah1

Engellendi
şu çubuk işinde biraz daha cömert olsa kadirkadir işimize yarayabilir.

Son düzenleme:

humhum

Member
Arkadaşlar Merhaba , Benim tecrübelerime göre sadece LL çubuk ile çok rahat boşluk bulunabiliyor ,ancak metal bulma işine gelince birden fazla faktör vardır, değerli bir metalden elektron alabilmeniz için(son yörüngedeki güçsüz bağdan) o metale ISI, FREKANS ,VOLTAJ,Basınç altında tutmak gibi etkiler olmak zorundadır. Bir de her Metalin özTitreşimi vardır bu olay da genelde Dünya Manyetiği sayesinde gerçekleşir. nT etkisi.

kadirkadir

Engellendi
kardeşin ne öğrenmek istiyorsan ,aklına takılan neyse söyle elimden geldiğince kendi bilgim doğrultusunda
yardımcı olmaya çalışırım

kadirkadir

Engellendi
cömertlik derken kardeşim :23: aklına takılan bir soru varsa buyur sor