Lorenz z1 yardım

Leonidas01

Yeni Üye
Merhabalar geçen hafta elime lorenz z1 geçti uygun fiyata fakat kullanmasını hiç bilmiyorum öttüğünde sadece paslı demir ya da fişek çıkıyor yardımcı olabilirseniz sevinirim

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Kullanim kılavuzunu internetten indirip, kelime kelime cümle cümle hatim edin başka türlü sağlıklı ilerleyemezsiniz. Bu sezon ancak alışırsınız.
Güzel makinedir hayırlı olsun.

Leonidas01

Yeni Üye
Teşekkür ederim.Peki tekleme yapılır mı bu makinede yapılırsa ayarları paylaşır mısınız hocam?

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Teşekkür ederim.Peki tekleme yapılır mı bu makinede yapılırsa ayarları paylaşır mısınız hocam?
Sn. Ustam,
Bire bir makineyi kullanmadım.
Ama size bir tavsiyem olacak.
Ülkemizde alınan elektronik aletlerin komplike olsun ya da olmasin kullanim kılavuzunu okuma alışkanlığımız maalesef yok.
Fakat en buyuk hata burada yapılıyor.
Birinin tecrübesini kullanabilmeniz icin , kullandığınız makinenin tum özelliklerini biliyor olmanız, her ayarın mantığını idrak etmiş olmalısınız.
Cihaz ile bütünleşmeden yanılma yüzdeniz yüksek ve basari şansınız az olacaktır.
Cihazı yasayan , nefes alan bir varlik gibi görmek zorundasınız. Cunku her toprak tipinde, veya farklı ortamlarda size farkli tepkiler verecektir. Sahibi sizseniz atınızın neye nasıl kisnedigini bilmek zorundasınız.

Demem o ki ;
Bu işi layıkıyla ve hakkıyla yapıp başarılı olmak istiyorsaniz eğer cihazınız ile butunlesin.
O kitapçığı indirin ve ezberleyin. Akabinde de arazide teorigi pratiğe dökün.

Ezbere işten uzak durmanızı tavsiye ederim.
Ve evet tek tek elbette yapılabilir.