Lütfen bakın bilginize ihtiyacim var.

Romuz

Yeni Üye
S.A ahali arsamda her an gibi bir isaret yok yer dedemlerden kalma rahmetli ev yapmadan önce temelinde birseyler bulmuslar cahillikten farketmemisler sonrasinda yol gecmis yaninda kazı yapanlar cuval istemis rahmetli anananemden oda farketmemis kap kasik catal koymuslar topraktan cikmis neyse sonrasinda arazi calisinlar madeni paralar bulmuslar. Bizimkiler hic farketmemis. Orasi cok eski zamanlarda ermeni evimis yangin cikmis sanirim adam yanarak ölmüs diyorlar. Birden fazla hocalara gidildi onlar orada cok fazla seyler var.denildi ruyadada görüldü makinada vurduk bazi yerlerde öttü tam gidilmedi yer sıkıntı biraz ayrıca su cikiyor cok fazla altindan yerin sahipli oldugu söyleniyor cok eski zamandır bu arada arsa ücgen seklindedir. Ne yapmaliyim

Son düzenleme:

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Romuz aleykümselam arkadasim.varsayimlarla hicbiryere gidilmez.mesala ben koye gittiğimde herjez kolumdan tutar benim eve tarlaya bakalim der.anlican herkez kendi tarlasinda evinde olduğunu soyler..sana bu sekilde yardimci olamayiz arkadasim.resim isaret varsa birseyler türetilebilir.sana cihaz cubuk lazim egerki varsa ozmn belli olur.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Bir define meraklisinin kulak kabartaçağı duymak isteyeceği şeyleri yazmissin.bide neyapmam gerek demişsin.

Bence bu siteyi gırgıra almaktan vazgeç .yeter

Romuz

Yeni Üye
A,s Merhaba öncelikle cevap verdigin icin tesekkutler yazdiklarimi dalga veya gırgır gecmek icin yazmadim ben isten anlamadigim icin buradayim.

Romuz

Yeni Üye
Öncelikle cevap verdiginiz icin tesekkur ederim Bilmiyorum pek anlamiyorum bu islerden artik merak salmaya dogru gidiyorum. Makine bulamiyorum bide guvenemiyorum haliyle kimseye ama cihaz cubuk isimi gorur mu peki

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Öncelikle cevap verdiginiz icin tesekkur ederim Bilmiyorum pek anlamiyorum bu islerden artik merak salmaya dogru gidiyorum. Makine bulamiyorum bide guvenemiyorum haliyle kimseye ama cihaz cubuk isimi gorur mu peki
Kullanmasiji bildikten ogrendikten sonra isini gorur arkadsim..

odin

Editör
cihaz almaya maddi imkanin el vermiyorsa cubuk kullanmayi ogren. gerci imkan versede yinede cubuk kullanmayi ogren.

ve tarlanin sivri uçlarini kontrol et.

Romuz

Yeni Üye
Merhaba oncelikle cevap veridign icin tesekkutler Sivri uç olan yerde 2 katli ahir alti ustu merek oraya kaliyor cok eski oda 2 yol arasinda kaliyor ev mustakil tek katlı burada bunu kullansam gorur diyorsun yani

Romuz

Yeni Üye
Peki cubukta onerecegin var mi nasil olmali

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Evin içinde şöminelerde ahırla ok haç vb yönlendirici işaret sembol vb ara. Kuyu falan varsa fotoğrafla gönder.
Rüya ile şunla bunla heba olursun.

Romuz

Yeni Üye
Merhaba öncelikle cevap verdigin icin tesekkur ederim ev icerisinde sömine felan yok ermeni evi degil ermeni evini yıkıp yapmislar evi bilginize sunarim. Ama evin önün bir kuyu var ne kuyusu oldugunu bilmiyorum uzeri kapali cok eski l bir arastirayim en iyisi