Lütfen bilgisi olan yazsın

Sair82

Yeni Üye
Herkese merhaba niyetim boşluk bulma çubuğu almak çeşit çeşit var ama yeni doğan iki tane çocuğun giderlerim olduğu için uygun bir şey almak istiyorum 125 teleyede var 300 500 teleyede pirinc bakır gümüş say say bitmiyor kimi pirinc iyi diyor kimi bakır bildiğiniz bir marka varmi lütfen sadece alıp test eden arkadaşlar yazsın reklamlardan gördüğünü değil çok rica ediyorum madur olmak istemiyorum şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ederim

Dampiel

Aktif Üye
Markamı? 500 TL mi? Çubuk konularını okuyun ve çubuğunuzu kendiniz yapın..

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI

Dampiel

Aktif Üye
poseidon2023 ustam 500 telelerden bahsediliyor sen hayrına çubuk nasıl yapılır gösteriyon maaşallah.Allah sizden razı olsun kısa net ve çok faydalı bir bilgi.

Sair82

Yeni Üye
Teşekkür ederim bilgi veren herkese

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Herkese merhaba niyetim boşluk bulma çubuğu almak çeşit çeşit var ama yeni doğan iki tane çocuğun giderlerim olduğu için uygun bir şey almak istiyorum 125 teleyede var 300 500 teleyede pirinc bakır gümüş say say bitmiyor kimi pirinc iyi diyor kimi bakır bildiğiniz bir marka varmi lütfen sadece alıp test eden arkadaşlar yazsın reklamlardan gördüğünü değil çok rica ediyorum madur olmak istemiyorum şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ederim
S.a değerli kardeşim en iyi en uygun en kullanışlı bir çubuğun maliyeti kendin yaparsan 2500 tl den aşağı değildir.
100,200,500 tl lık çubuklar hiçbir işe yaramaz boşuna masraf olur.
Yazık günah boşuna para verip almayın.
Benden söylemesi yinede sen bilirsin.

Saygılar ve sevgiler hayatta en değerli hazine sevgidir.

Sair82

Yeni Üye
Vay lime hayaller başka bahara kalacak desenize

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Vay lime hayaller başka bahara kalacak desenize
Değerli kardeşim sizi hayal kırıklığına uğramanın işemem para verip alacağım çubukğu ama iş görmez hep boşuna çalışma yapmış olursun işte o zaman hayal kırıklığı başlar.

sepetkaya

Editör
Sair82 Allah gönlüne göre versin, kalbinden geçenleri hakkında hayırlı eylesin inşallah...