• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Madeni para, değeri nedir ?

bombay38

Member
Kayıtlı Kullanıcı
IMG_0260.jpgIMG_0261.jpgIMG_0262.jpg öncelikle herkese selamlar. bugün bir arkadaşım ziyaretime geldi ve buradanda bir görüşmeye gideceğini söyledi. bu eklediğim resimleri gönderen şahıs bunlardan 30-40 adet olduğunu bunları hatay civarından çıkardığını ve küçük iskender dönemine ait olduğunu v.s v.s söylemiş.. bende bunların bir işe yaramayacağını kendisini riske etmemesini söyleyip mani oldum.. inş. sizlerin nazarındada değersiz çıkarda çocuğun kısmetine mani olmamış olurum.. yazacağınız yorumlarıda kendisine kanıt olarak okutacağım .. şimdiden teşekkür ederim.

Kristof34

DogacıyıZ
Kayıtlı Kullanıcı
Resimler çok kötü inan seçmekte zorlaniyorum. Varsa tektek önlü arkalı beyaz arka fon üzerinde resimlermisin

bombay38

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Resimler çok kötü inan seçmekte zorlaniyorum. Varsa tektek önlü arkalı beyaz arka fon üzerinde resimlermisin
hocam bunlar bende değil sadece üç resim yollamışlar detay istediğimiz zaman panik oldular bence çok üstüne gitmek istemedim yani harici bir resim alma ihtimalim yok. gelin canlı gösterelim diyorlar

Kristof34

DogacıyıZ
Kayıtlı Kullanıcı
balas1a.jpg
Valla kıyaslamasını sen yap Alexendar balas 1 20-30 $ arası

bombay38

Member
Kayıtlı Kullanıcı
arkası gemi gibi olanı bulamadım ama bunlar diğer iki resim.

Kristof34

DogacıyıZ
Kayıtlı Kullanıcı
Velhasıl kelam net olmasada görüntü itibariyle pek birşey edecek gibi durmuyorlar. İyi yapmıssın vicdanen rahat ol :)

malibu_18

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
attığın taş ürküttüğün kurbağaya değmiyorsa hiç uğraşmayacaksın . arkadaşını doğru yönlendirmişsin . üzerinde taşıdığına değmez riski . birde kendi bulmadığınız şeylere pek itimat etmeyin . malum ortalık sahtesinden geçilmiyor .

nuh

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
değeri ne kadardır bilmiyorum. bir iki tane olsa neyse de otuz kırk adet olunca ihya etmese de bir şeyler eder. saklasın bunları. vakti gelince elbet değerlendirilir. acele etmemek lazım bu konularda.

Ebucihad

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Kardeş en iyisini yapmissin kuyumcularin kullandığı bir asit var doktugunde kaynarsa sahte kaynamaz ise orjinal

D

deniz_efe

Guest
Kondüsyonu çok düşük,
fazla bir ederi olacağını düşünmüyorum...