Mağara

azodayı

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Usdatlar içeriye girmeye çalıştım ancak sigmadim yılan kamera salacagim ne olabilir burasi dönem soygunu yemiş bır yer midir

[video=youtube_share;wNqZwLmNQlg]https://youtu.be/wNqZwLmNQlg[/video]

epy

Super Moderator
Süper Moderatör
Yuzeyler arasindaki mesafelerin az ve dar olmasi buranin işlem gòrmediğinin belirtisi.bence acilmamis.yakin etraftan bu noktaya acilmis veya girilmeye calisilmis baska noktalar yoksa calişma yapilabilir.ayrica yakin etrafta burada olabilecek yeralti mezar yapisinin oluşturulmasi ile alakalı micir yigintisi varmi.

azodayı

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Yuzeyler arasindaki mesafelerin az ve dar olmasi buranin işlem gòrmediğinin belirtisi.bence acilmamis.yakin etraftan bu noktaya acilmis veya girilmeye calisilmis baska noktalar yoksa calişma yapilabilir.ayrica yakin etrafta burada olabilecek yeralti mezar yapisinin oluşturulmasi ile alakalı micir yigintisi varmi.
Usdat burdan içeriye girsek sıkıntı yaşar miyim ayrıca oda mezar mi çıkar karşıma yılan kameram gelmedi daha tahmini bi 10 metre kadar gidiyor taş atıyorum bayagi gidiyor

azodayı

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
IMG-20180117-WA0004.jpg
Ustam bu oyuk burada

DİVANE

Moderatör
Moderatör
[MENTION=18243]azodayı[/MENTION] videodaki yerden girmeniz sakıncalı ve zor gözüküyor başka giriş varmı kontrol etmelisin bu resimdeki kayada bazı şekiller var kontrol edin arkadaki yığmayla alakası varmı kolay gelsinIMG-20180117-WA0004.jpg

azodayı

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=18243]azodayı[/MENTION] videodaki yerden girmeniz sakıncalı ve zor gözüküyor başka giriş varmı kontrol etmelisin bu resimdeki kayada bazı şekiller var kontrol edin arkadaki yığmayla alakası varmı kolay gelsinEkli dosyayı görüntüle 178402
Usdat daha önce açtığım konuda tümülüs olduğu kararında hemfikir kaldik

azodayı

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=14137]DİVANE[/MENTION] ustam buda başka fotoIMG-20180110-WA0000.jpg

Smokin

Moderatör
Moderatör
Giris dar ve tehlikeli gözüküyor. Tedbiri elden bırakma

epy

Super Moderator
Süper Moderatör
Usdat burdan içeriye girsek sıkıntı yaşar miyim ayrıca oda mezar mi çıkar karşıma yılan kameram gelmedi daha tahmini bi 10 metre kadar gidiyor taş atıyorum bayagi gidiyor
On mt tehlikeli bir gömú.çok dikkat edilmeli .sordugum soruya cevap vermemişsiniz.etrafta micir goruntusunde taş yigma varmi.fotodan net gorulmuyor.

Pscyhe

Engellendi
Bu konudaki resim daha onceden tümülüs diye acilmisti galiba.incelemeler sonucunda oyle bir alan bulunduysa degerlendirilmeli..gerekli onlem ve tedbirleri almadan islem yapmayin sikinti yaratabilir

Turko

Super Moderator
Süper Moderatör
Yamaç altına etek dibine tümülüs yapılmaz , kayaların arasından çatlaklardan da giriş olmaz usta. Yuvarlak kayanın olduğu resim ustanın işaretlediği üstü şapkalı kaya onun nizami etrafında dönen boşluğu var havalandırma deliği ara varsa altta oda yada mahzen vardır.

azodayı

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
On mt tehlikeli bir gömú.çok dikkat edilmeli .sordugum soruya cevap vermemişsiniz.etrafta micir goruntusunde taş yigma varmi.fotodan net gorulmuyor.
Var ustam ancak kar var şu an en kisa sürede çevrenin bütün fotoğraf larını paylasacam Teşekkürler usdadim

azodayı

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=12713]Turko[/MENTION]

Usdatlar bu bölgede daha önce şehir varmış eski Romalılar yaşam sürmüş bir dönem bu bölge çok değerli bir çok işaret barındırıyor ancak şu an resim çekmek mümkün değil 3 4 santim kar mevcut ancak en kisa sürede resim paylaşımı yapacam ayrıca usdatlarim aynı bölgede kaya blogu farkettiler bu kaya blogu hakinda bilgilerinizi arz ederim bloklama ne i c in yapılır niye yapılır teşekkür ederim şimdiden