• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Mağaranın girişi

Feda

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=21791]Şefket[/MENTION] ustam her fotoya ayrı konu acmayın.bırının altından devam edin,modlarımız konunuzu bırlestırır.

Şefket

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Ustam bu pek anlamıyorum site işlerinden biraz ecemiyim daha yeni çözdüm o kadar çok mesaj gelmiski bende diyom kimse neden yardımcı olmuyor herkes yorum atmış ama ben aptalligimdan görmemişim hepsinden özür diliyorum

Feda

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Estagfurullah ne aptallıgı ustam.bizim bu forumda en buyuk ozelliğimiz birbirimize karsılıksız yardımcı olmamızdır.elimizden geldiğince bildiğimiz kadarı kadar destek oluruz.sen otekı konularınada yazdıgım gıbı tek konu ac,fotografları alt alta ekle ve daha sonra donem,yasanmıslık,yon gibi kilit bılgılerı yaz,gerisi ustalarda

Feda

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
İstedıgın bısey olursada herzaman sorabılırsın.ozeldende yazabılırsın ıstedıgın uyeye.yukardaki mesaj kutucugundanda olur,uye nickine tıklayıp özel msj gönder seklinde de olur

kazama

Super Moderator
Süper Moderatör
Bu açılmış içerisi ne durumda içerinin resimleri var mı ?
Çevrede baskada olabilir .Çevre resimleri yokmu ?

Şefket

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Boyleydi.bu giriş tünel mağaraya gidiyor.diger giriş direk üstten giriyorsun magaraya

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Banada mezar gibi geldi..ama arkadasin anlatiklarina bakarsak eger yasanmislik olan bir alanada benziyor..icerininde fotolari olsa daha guzel olurdu..mezar olsa bence daha guzel olurdu en azindan cevresinde baskalarida olur incelemeye degerdi