Maksat muhabbet bilgi edinmek

kontumc

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar bu alanda çalışma yapmak imkansız çünkü karakol görüyor. Binek taşımıdır sizce çok eski yerleşim yeri dir heryer eski taş evlerin taşlarıyla dolu sağlam bir ev bile yok el yapımı yamaçta has dizerek bir harman ve 4 ceviz ağacı mevcuttur en büyük ceviz ağacı kurumuş diğerleri ceviz veriyor fakat kuru dallarla dolu v harfi ok işareti y harfi gibi harfler de harman taşlarının üstünde bulunuyor güzel yorumlarınızı beklerim saygılarım la iyi günler 😎

Ekli dosyalar

kontumc

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Torbadakiler de cevizdir altın bulamadık daha

kaynak

Moderatör
Moderatör
Cevizli baklavayı tek götürüyorsun öyle olsun:)
Taş binek taşı değil bahsettiğin harf ve işaretleri yakın çekimle bizlerde göreydik

Tastan

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Görüntü dogal ustam ama alan güzel daha geniş çaplı bir arastırma yap yamaçlara dogru bol bol resim çek net işçilikleri bulalım

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Harman yerinde butur yerlerde mutlaka odasi olur. Tesbiti seze kalmis, suan icin yapilacak birsey yok. Yalniz harman yerinin altinda acik magara varsa belki giriside oradan atabilirler. Selametle kal

poseidon2023

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
kime nasip olur hayırlısı

x.jpg

NICKSIZUYE

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ustam attığınız 3. fotoda ay ve yıldız var ben eşkıya diye düşünüyorum yardımcı üstadlarımızın yardımcı olacağına inanıyorum.. sevgiler