Malum sezOn açıldı. .yorumlarınızı rica ediyorum..

Teslaburda

Member
en alt resimdeki kayanın arkasındaki calılık ile en ust resimdeki ıkıncı kayanın arkasındaki calılık kısım aynı sanırsam ve arkasındakı cam agacı arkasındaki calılıklara (resim sol üst köse )

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ayı belli yavrusu biraz geride ama son resimdeki yılan mı yoksa solucan mı belli değil. Çevreye ait başka resimler varsa ekleyin bakalım başka nasıl emareler var.

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
eser 34 ustam birinci fotoda ortada duran sivri kısmı sağı gösterir taşın bi benzeri en arkada bulunan daha küçük görünümlü haliyle burada aynı yontu şeklinde mezarları temsilen üst noktalarında şekillenmiş.arazinin meğili ve kot farkıyla burada yapılacak mezarlar için yüzey çok uygun.en arkadaki taşın ön zeminini bi inceleyin.ayrıca ortadaki taşın başaltı diyebileceğim noktasındaki otlar zeminden kaynaklı daha büyük gür ve yeşil.bu görünüm de köklerin daha rahat aşağı ulaşması adına o noktanın dolgulu olduğunun delilidir.etrafta ölü çiçeklerin de bulunması buranın defin alanı olduğunu gösterir.aradıklarınızı bulmanız temennisiyle.

Son düzenleme:

The Thing

C*
Süper Moderatör
Bu alanda boşluk kontrolü yaptın mı.

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
epy hocam gönülden teşekkür ediyorum ilgi ve alakaniza.düşündüğüm şeyleri aynen SİZDEN duymak çok sevindirdi beni.saygilarimla...

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
The King abim ben alana çıktım simşek çalmaya başladı. Hava bozmasa idi gerekli ön çalışmayı yapacaktım lakin olmadı.

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Solucan veya yılanın karın kısmı daha sis..bu beni huylandirdi. Ayrıca üçgeninde bir kapama var tam göbek kısmında foto da mevcud.kasa olma ihtimali var mıdır sayın dostlar???

Cann

Editör
Bunlarda horasan var mı bak detaylı ve baktığı yön de seçkin biri yatıyor

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Solucan veya yılanın karın kısmı daha sis..bu beni huylandirdi. Ayrıca üçgeninde bir kapama var tam göbek kısmında foto da mevcud.kasa olma ihtimali var mıdır sayın dostlar???
Bu işaretler hangi bölgede trakya mı yoksa trabzonmu ?