• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Manyetik alan

Şef

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Metaller toprakta ne kadar zamanda, manyetik alan oluşturur.

Turko

Super Moderator
Süper Moderatör
Dünyanın mevcut manyetik alanına toprak ile temas ettikten yaklaşık 45 dk sonra 90 derecelik dik acılar ile zayıf manyetik dalgalar atmaya başlar ve kısa bir süre sonra uykuya yatar. Altın gümüş bakır pirinç karışık metaller Vs Hepsi. Diyamanyetik metal dedikleri mevzu. Alüminyum tarzı malzemeler mevcut alana paralel dalgalar atarak bir süre sonra gizlenir yani doğal alanı kopyalar. Demir gibi malzemeler ise baskın dalgalar atar alandaki bütün manyetigi bozar.

Tastan

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bu oluşumlardan sonra uyku moduna giren metalleri uyandırmanın ben burdayım diye haykırmasının yolları nelerdir ustam .?

Mckaraşeytan

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Bunun tek bir yolu var 1 sandoz 2 siyanür 3 beyaz civa 4 som altın bunları dene bak nasıl uyanıyor o çil çil metaller

Mal bulanındır

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Bunun tek bir yolu var 1 sandoz 2 siyanür 3 beyaz civa 4 som altın bunları dene bak nasıl uyanıyor o çrril çil
Bu tarifinin kralını Bergama da Almanlar yirmi senedir yapıyı.emdiler.iligini kemiğini somurdular altın damarlarının kahkaha

Turko

Super Moderator
Süper Moderatör
Bu tarifinin kralını Bergama da Almanlar yirmi senedir yapıyı.emdiler.iligini kemiğini somurdular altın damarlarının kahkaha
Yok kirletme doğayı gerek yok bunlara. çok basit bir yöntemi var kullanan kişinin gücüne kuvvetine istinaden 1 km ye kadar etkili ama, işte aması var. Neyse Derin mevzular gece gece suya taş atıp bulandirmayayim.

Turko

Super Moderator
Süper Moderatör
Bu oluşumlardan sonra uyku moduna giren metalleri uyandırmanın ben burdayım diye haykırmasının yolları nelerdir ustam .?
Arama yapacağın alanın tamamına simetrik bir şekilde çivi ler çakıp dört köşe hattı oluşturup kablolar ile bir birine temas ettirip alanı boğabilirsin . Bir süre sonra doğallık bozulmaya başlar.

Mal bulanındır

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Arama yapacağın alanın tamamına simetrik bir şekilde çivi ler çakıp dört köşe hattı oluşturup kablolar ile bir birine temas ettirip alanı boğabilirsin . Bir süre sonra doğallık bozulmaya başlar.
Ustam benim hayalim şudur ..havalimanındaki.xray cihazını yagtenekesi açar gibi acip.ayni sistem ve ekranla yüzeyi taramak.niye dersen x-ray cihazı operatör belgem var. Bilirim kadrini kıymetini o cihazın.kahkaha

Turko

Super Moderator
Süper Moderatör
Ustam benim hayalim şudur ..havalimanındaki.xray cihazını yagtenekesi açar gibi acip.ayni sistem ve ekranla yüzeyi taramak.niye dersen x-ray cihazı operatör belgem var. Bilirim kadrini kıymetini o cihazın.kahkaha
Götürme bizi gece gece 1895 yılına.

Tastan

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=19565]Mal bulanındır[/MENTION] üstadım bukadar iş görür olsaydı şimdiye dek xrayı portatif hale getirip deneme testleri yapan olmazmıydı malum büyük paralar dönüyor derin mevzu sistemlerde...

Mal bulanındır

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=19565]Mal bulanındır[/MENTION] üstadım bukadar iş görür olsaydı şimdiye dek xrayı portatif hale getirip deneme testleri yapan olmazmıydı malum büyük paralar dönüyor derin mevzu sistemlerde...
Sorun orda zaten portatif yemiyii denendi..x isini nekadar geniş alanda yüksek enerjiyle nufuuz ederse o kadar tesirli oluyor.ebatini sistemini enerjisini kısıtlayıcı kucultursen anca kendi ekseninde kalıyor

izollu

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Yok kirletme doğayı gerek yok bunlara. çok basit bir yöntemi var kullanan kişinin gücüne kuvvetine istinaden 1 km ye kadar etkili ama, işte aması var. Neyse Derin mevzular gece gece suya taş atıp bulandirmayayim.
Abi basit yöntemi yazsan bu cahil cubukculara. Bizde öğrenelim olmazmı.

odin

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Sorun orda zaten portatif yemiyii denendi..x isini nekadar geniş alanda yüksek enerjiyle nufuuz ederse o kadar tesirli oluyor.ebatini sistemini enerjisini kısıtlayıcı kucultursen anca kendi ekseninde kalıyor
bir ara haberlerde okumustum. insaat isinde kullanilan bir makine varmis rontgen benzeri. bir gun sahada elemanlar makinenin bir parcasini dusuruyorlar boncuk gibi bisi. genc iscilerden birisi buluyor atiyor arka cebe. isten cikiyor biniyor dolmusa eve gidiyor tvnin uzerine koyuyor buldugunu felan evdeki ahali bakiyor vs vs. ertesi gun arkasinda yaralar cikmaya basliyor elemanin....

kisaca elemanin buldugu makinenin radyoaktif parcasiymis. olay baya bir trajedik ben kisaca degindim.