• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Manzara böyle ustalar, nasıl durum?

Efendi51

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
bu gün bu resimleri çektim, daha önce konu açtığım bir yer ve eklemek istediklerim bunlar, her şey mükemmel durumda, ayrıntıları nasıl yakalarız birlikte bakalım inşallah, ilginiz için teşekkürler

Ekli dosyalar

dardanos

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
@Efendi51.
undefined
Merhaba sevgili kardeşim. Bence buralarda bir şey kalmamıştır kaldı ise bile ulaşılması zor olandır . Yine emeğinize elinize sağlık. En azından açılmış olan bu yerler bu işe merak sarmış kardeşlerimize bir görsel bilgi olur ve faydalanabilirler. Hakikaten muntazam yer imiş.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
Vay abim benim.
Bosver burayi.
Dananin buyugu bu yerin arkasinda.
Arka kismin senden en az 50 adet fotosunu bekliyorum. Arka taraf ucurum, tarla bag bahce deme sakin. Kalpten gitmeyeyim :)))

Efendi51

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Vay abim benim.
Bosver burayi.
Dananin buyugu bu yerin arkasinda.
Arka kismin senden en az 50 adet fotosunu bekliyorum. Arka taraf ucurum, tarla bag bahce deme sakin. Kalpten gitmeyeyim :)))
rahat ol abiciğim, arkası da böyle dağlık bir arazi, düz de değil bayırda engebeli bir arazi, meşe ormanı burası, size ve tüm ustalarımıza ilgisine çookkk teşekkür ediyorum

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Kayıtlı Kullanıcı
bu gün bu resimleri çektim, daha önce konu açtığım bir yer ve eklemek istediklerim bunlar, her şey mükemmel durumda, ayrıntıları nasıl yakalarız birlikte bakalım inşallah, ilginiz için teşekkürler
3 uncu resim acılan yerin sol tarafında boşluk bak
4 uncu resim yılan kafası gibi görülen yeri iyi etüt et
5 inci resim en sağda üst kısımdaki kuş gagasimi ?
Orayı gören net bir görüntü varsa ekle

Not resimleri yüklerken
Resmin yanındaki tam boyut linklerine tıkla paylastiginda tam ekran çıkar bakması daha kolay
Bu şekilde her resmi tek tek açmak zorunda kalıyor şahsen bakmaya üşeniyorum...