• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Manzara Keçi otlatmalık! Adam neyin nesi?

Apollon01

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
hobidaşlarım , değerli ustalarım, gezmeyi doğayı seviyoruz şükür çok geziyoruz, doğacıyız, bunlarda bazan kameramıza takılıyor, sizlere de hem seyirlik hem durum nasıl ? neler olabilir konusunda paylaşıyoruz, burası da çok ilginç beşik gibi bir kaya uzaktan sadece resimlerini çektim,üzerinde işçilik var gibi ama sanki bir adam portresi var pala bıyıklı bir herife benziyor, hepsi aynı yer çevresi, buralarda keçi gütmek isterdim, :D buyrun ustalarım ilginiize şimdiden teşekkür ediyorum(y)

Ekli dosyalar

The Thing

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Değerli ustam hep argeye müsait alanlar, o kayaların içleri dolumudur kimbilir.

Apollon01

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
şuna bakınız ama yeşillik falan da süper, şu anda gitseniz dağ meyveleri falan gani dir burda, 2-3 ayda birgidiyorum buralara, bana göre il dışı Akdeniz, @dardanos ustam burası sizin daha çok seveceğiniz bir yer, @BulursamKader25 @kazama @toyalp @Mal bulanındır @mayhem ustalar buyrun sizlerde bakın bir

Ekli dosyalar

Mal bulanındır

Moderatör
Moderatör
şuna bakınız ama yeşillik falan da süper, şu anda gitseniz dağ meyveleri falan gani dir burda, 2-3 ayda birgidiyorum buralara, bana göre il dışı Akdeniz, @dardanos ustam burası sizin daha çok seveceğiniz bir yer, @BulursamKader25 @kazama @toyalp @Mal bulanındır @mayhem ustalar buyrun sizlerde bakın bir
bu sahneleri davetleri ben gecen yazdan kistanda hatirliyom amma dejavu olmak cok guzel @The Thing ...
@Efendi51 abimizin zahmeti ve davetine kiymet veriyoruz

The Thing

Süper Moderatör
Süper Moderatör

dardanos

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
@Apollon01.
undefined
Sevgili kardeşim merhaba bu resme bir bak bakalım . Bu arada konuyu geç fark ettim . İllaki bu tür yerler dikkatimi çeker.
Ve daha bu konuda bir şeyler söyleriz

Ekli dosyalar

Apollon01

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
@Apollon01.
undefined
Sevgili kardeşim merhaba bu resme bir bak bakalım . Bu arada konuyu geç fark ettim . İllaki bu tür yerler dikkatimi çeker.
Ve daha bu konuda bir şeyler söyleriz

@dardanos ustam çok teşekkür ediyorum, bu adamı farkettiniz değil mi, ne muhteşem bişe, bu arada yönler bir tık sola çevirirseniz tam doğru olur, yani adam kuzey batıya bakıyor tahminen tam net olmayabilir, bunun altında oda boşluk varsa benim çubuklarım boşluk uzmanıdır, bulmak boynumun borcudur inşallah, ama girebilirmiyiz önemli olan o, yer çok müsait, kuş uçmaz kervan geçmez, daha başka gördüklerime istinaden diyorum ustam, burda 30-40 adet keçi alıp bu dağda güdesim var 😁 ayrıca bu da ikinci adam kayamız, hatırlarsanız önce de siz bir tane çizmiştiniz, orası da bizi bekler, selam ve saygılarımla......

Apollon01

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
@Meltun ustam maaşallah güzel bir tesbitiniz var, buralarda tek başıma dolaşırım, ben de buraları gözüme kestirmiştim, çevre de de çok miktarda mıcır olan yerler de var ,
IMG_1922 (4) (1).JPG
aslında bu resmi manzara güzel diye çekmiştim yani bu kaya da işçilik olabilir diye zoomlayarak çektim, burda bol miktarda çakal var, akşam ezanı sonrası bağırışıyorlar, gerçek çakal yani eyvallah ilginize teşekkürler,

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Moderatör
Gide gele esaslı bir yer bulacan en sonunda hayırlısı inş :)

Son düzenleme: