Maviş dayının rüyaları

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
Ohooo. Dayı senaryoyu yazmış, oyuncu arıyor.

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
dayı çok iyi ya :)

Nasip34

Bilgili Üye
Abimiz kesin dönüşle yıllardır köyünde yaşamaya devam ediyor. Faceden ismini yazarsanız kendisiyle sohbet edebilirsiniz. Onun kısmetinde böyle bir nasip yokmuş olmadı. Ama bizler gibi bu hobiye gönül vermiş eskilerdendir (bilgi ve tecrübesi yoktur daha çok safi bir gönülle yönelir). Ancak sizlerde bilirsiniz ki İnandığına ciddi şekilde odaklanmak ve fedakarlık yapmak da herkesin harcı değil (en azından bu tarafıyla takdir edilebilir) ... Benim üzüldüğüm şey daha çok forumda belli bir kesimin tasvip etmediği durumları alaya alarak yorum yapmaları. Yaklaşık 3 sene evvelde hemen hergün konulara bakardım ama hiç kimse kimseye bu alaycı tavırla yaklaşmazdı. Son bir aydır tekrar foruma hevesle girer oldum ama daha önce olmayan bu durum hergün dikkatimi çekiyor. Yani biri, küçümseyen alaycı bir tavırla girmeye görsün, çok kişi kapının açılmasını bekliyormuş gibi arkası devam ediyor, muhtap burdaysa kırılır mı, burada değilse gıybet olur mu pek hatıra getirilmemesi beni şaşırttı doğrusu. Evvelden beğenilmeyen usül ise, cihaz ise, çubuk veya kişinin kendisi ise hatası veya kötü niyeti kesinleşir ise direkt net söylenirdi (zan üzere kesin hüküm gibi davranılmazdı) ve hiç bu şekilde (niyette olmasa bile) aşağılama hissi veren alaycı bir üslup hatırlamıyorum doğrusu... Kimseyle polemik niyetim yok ama bence üzücü olduğu için hatırlatmadan kendimi alamadım. Kimseyi kırmak istemem,saygılar, hürmetler.

Metalicvoice

Operatör
Bahsi geçen hazineyi bu dayının bulmasını çok isterdim. :(