Medyum hocayım dıyenlere ithafen ...<<<

Zimhir

Yeni Üye
Merhaba Arkadaşlar.. 2015 yılında sanırsam bir kaç konu açmıştım çoğunluk tarafından bilinmediği üzre tepkilere sebep olmuştum peki neden.. ?

Bazı gerçekleri anlattığım için bu tür işleri yapan el altından onu bunu dolandıran kişi ve kişilerin bana atmış olduğu taşlar olsa gerek ki yeni konumuza Geçelim..

youtube de bir kaç video izledim kıbledere köyü gibi o kadar cok videolar varki herifler kıbledere köyüne pompalı tüfekle gidip cinleri öldürücekmiş :zuhaha::zuhaha: neyse asıl amacım bilgilendirme..

Yine youtube üzerinden kendini ilim sahibi olarak gösteren ve çoğu cinli hastayı düzelttiği iddia edilen o kadar cok yobaz insanlar gördümki özellikle arkadaşlarımı gönderdim ve bizzat video ya çektirdiğim nadir 1 2 kişi oldu onun dışında cogu kişi video yu kendılerının cekıp gonderecegını aksi halde video kaydının kesinlikle yasak oldugunu belirttiler (paraya gelince istemesini biliyosun ama)

Dış etken: kişinin vücud diline göre konuşma ona bi an önce uyum sağlama sonrasında Bilinç altını yakalayıp onu hasta olduğuna evinde muskalar olduğuna inandırma olayını bu günlerde fazlasıyla gördüm kısacası şu şekilde serüvenimize başlayalım...

Hocaya giderken: acaba beni iyileştirebilirmi ?
acaba bizde muska varmı
acaba bize birşeyler yedirdilermi.. gibi bir sürü acabalarla kapısına kadar üşenmiyoruz gidiyoruz (yaktığımız mazota yazık ama neyse denize düşen yılana sarılır hesabı cıkık bı yola)

Eve giriyoruz selamın aleyküm hocam nasılsınız iyimisiniz önden sıcak cay bisküvi börek cörek sonucunda gaz gelecek yerden tavuk esirgenmez neyse hocam bana bi bakarmısın rahat uyuyamıyorum genelde gün ağarmasına yakın uykuya dalıyorum diye başladık hocalarımız dakkasında sizde muska var size teyzenız halanız vs muska yaptırmış domuz yağı sürmüş ekmek yedirmiş su içirmiş diye salladıkca sallıyor mübarek sanki salıncak sallıyor devamında napcaz hocam diye sordugumuzda hemen bir elemanını cağarıyor bak oglum avcumun icine görüyormusun muskayı diye soruyor elemanı evet gördüm yada kendısı gördüğüni iddia ederek muskayı daha oraya gitmeyi bırak olmayan bir muskayı cinlere taşıtıp ırmağa denize attırdıgını söyluyor ardından bu işlem samimiyetlere dayanarak hoşgörülü bir şekilde size koruma muskası yapıcaz size koruma cin bağlayacaz dıyerek fiatlandırma ortaya cıkıyor 400 500 1000 tl küsüratın önemi zaten yok cunki denize düşen yılana sarılmış bakalım ne kadar sarılacak diyerek fiat anlaşılıyor muskalar yapılıyor çoğu sonradan kargoyla gönderileceği icin fotokopi muskalar oluyor geneli sonrasında üstünde not sakın acmayın üstünüzde taşıyın :) e sonucunda fotokopi acsanız görürsünüz hadi actınız hocayı aradınız bu fotokopi dediğinizde tepki şu olcak ya oda koruma ama başkasının muskasını yollamışız istersenız o sizde kalsın 300 400 tl daha gönderirsiniz sonucunda o daha etkili kurşun gecirmez roket sektiren cinsten diye hoca övdükce övüyor neyse sonrasında cinli hasta iceri giriyor ve asıl macera burda başlıyor bununla ilgili görsel materyaller var zaten kısa zaman icinde paylaşırım adminlerim müsadesiyle.

kişi bayan cogu gece ruyasında birileriyle ilişki yaşıyor ve uyandıgında aşırı agresif tavırlar sergiliyor insanlardan uzaklaşıyor tamamıyle onların istedğini yapıyor yemek yemiyor sadece un ve suyu bulayarak hamuru yaparak kendi ekmeğini yapıp yiyor bu kişi cidden 1 yıldır bu şekilde yaşıyor 29 yasında olan bu ablamız eve daha misafir gelmeden apartmana dahi girmeden kımlerın ne nıyetlı gelecegınden tutun ustundekı elbıselere varana kadar cantalarındakı malzemelerıne kadar herseyı biliyor yan bınada kımler neler konusuyor ne yemegı yıyor yanı bedelını odemesıne rağmen bıldıgı cok sey oluyor neyse bu ablamızı baska hocaya getirdik kamera kaydı alcaz hoca olmaz vsvs derken gizli saklı almak da istemedık hoca başladı seansa elını yanagına koymalar enseye sırta oraya buraya dokunmalar hoca hoca degıl gavat resmen sapık cıktı ben senı iyileştiririm ama birr şarrtım var ve bunu ozel olarak konusucaz dedi hastalıgının tedavi edilmesi icin hocanın bayanla ilişkiye girmesi gerekıyormus böyle şerefsiz insalarda var işte bunu bayan bıze soylemedı ama o anda kamera kaydını bıze actırdı evet hocam anlat nasıl olcak dıye sordu kamera kaydı alınırken hoca istediğimi verırsen senı 2dk da duzeltırım vsvs abuk sabuk konusmalar sonrasında hocanın aslında bır hoca olmadıgı tam bir sapık olduğu ortaya cıkınca herif korkudan memleketi terketti.. konuyu uzatmadan....

ben hocayım diyene gidip muska yazdırıcak kadar mal olmayın Muska mı istiyorsunuz acın Kuranı kerim okuyun Kalben okuduğunuz sürece Hiç bir muskanın tesırınde kalmazsınız..
sonrasında Bende cin var ben yönetiyorum onu bunu şunu yapıyorum diyen insanlara asla inanmayın böyle yeteneği olan insanlar zaten belli mucizesini göstermediği sürece bu insanlara tenezzül etmeyin..
gösteriş budalası insanlardan uzak durun cinlerle define bulacağını iddia eden hocayım diye gezinen insanlara asla ama asla tenezzül etmeyin ederseniz cebınızden colugunuzun cocugunuzun rızkını böyle yavşak insanlara kaptırmayın..
Diyeceğim şudurki 2017 yılındayız teknoloki cok ilerliyor cinni vakalar her daim olur muska türü işlerle de uğraşanlar vardır ama bunu kendini aşmış temzınli insanlara bırakın sağda solda gidip belediye den medyumluk belgesi alıp dukkan ofis acan 3 kagıtcılara inanarak kendınızı rahatlatmayın cogu kişi diyorkı ben falancı hocaya muska yazdırdım tamam iyi güzel muskayı acıyor vatandaş fotokopi :D bumu senı rahatlatıyor alayı 3 kagıt peşinde yakında bambaşka bir efsanesıyle yine burdayız..

Sağlıcakla..