• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Merak saldim

hsynatc

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar bu defineyi nasıl buluyorsunuz benim elimde hiç bir şey yok ama aramak istiyorum bı yol gosterirmisiniz

Cann

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Bulunduğun bölge nin tarihini araştır araziyi gez yüzey araştırması yap bulduğun bulguları araştır işaret çözümleri site var onları oku

Şimdiden geçmiş olsun :D

Gönül_Eri

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Eskiden her gece sabaha doğru mutlaka en az bir yeri açar bulurdum. Şu sıralar pek hevesim kalmadı sanırım doydum. Rüya göremez oldum.

Turko

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Eskiden her gece sabaha doğru mutlaka en az bir yeri açar bulurdum. Şu sıralar pek hevesim kalmadı sanırım doydum. Rüya göremez oldum.
@Mal bulanındır

Rüya dedi ustamız. Kapı gıcırtısı yeter bana. Hadi diyorsan ben hazırım.

Turko

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ustam biraz açsana rüya olayını . Önce karşılayıp mı gezdiriyorlar yoksa direk kısa kesit halinde mevzuyu gösterip uzaklaştırıyor lar. 1 kez gezdirip 1 kez avamı götürüyorlar yoksa 3-4 tur av sonrası mı 1 tur gezdiriyorlar. Mevzunun ortasında parazit yapmaya çalışanlar oluyor mu ? Sen bir adım gel bende sana neden rüyaların kesildi onu anlatayım :)

Mal bulanındır

Moderatör
Moderatör
Bkz..
ilmin bilimin tıbbın geldigi son nokta

Gönül_Eri

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Ustam biraz açsana rüya olayını . Önce karşılayıp mı gezdiriyorlar yoksa direk kısa kesit halinde mevzuyu gösterip uzaklaştırıyor lar. 1 kez gezdirip 1 kez avamı götürüyorlar yoksa 3-4 tur av sonrası mı 1 tur gezdiriyorlar. Mevzunun ortasında parazit yapmaya çalışanlar oluyor mu ? Sen bir adım gel bende sana neden rüyaların kesildi onu anlatayım :)
Zamanın birinde ilim talebesi hocasına hocam ben niçin peygamberimizi rüyamda göremiyorum diye ısrarla sorarmis bir böyle iki böyle derken, hoca en sonunda evladım çokmu görmek istiyorsun demiş evet hocam demiş talebe. Peki öyleyse demiş hocası bu akşam yatmadan önce yemeğini bol acılı yiyeceksin sonrada dua edip yatacaksin demiş. :) Talebe binbir hevesle acılı yemekleri yiyip duasını eder etmez yatağa yatmış, ertesi gün hocası sormuş evlat naptın gorebildinmi ? Hocam gördüm gördüm de sabaha kadar pınar başlarında gördüm kendimi kana kana su içiyordum demiş. Hocası tebessüm etmiş :) İşte evlat aynen böyle ciğerlerin Peygamberi görme arzusu ve aşkıyla yanarsa o zaman onunla sabaha kadar konuşma görüşme şerefine erisirsin demiş. Bilmiyorum ustam anlatabildim mi :D

Üst Alt