• Sorularınız için KAYIT olmalısınız.

Merhaba grupta yeniyim

engin35270

Yeni Üye
Abilerim kardeşlerim selamun aleykum grubunuzda yeniyim ve bende definecilik hakkinda bilgi almak sizlerle tanismak istiyorum ve makina alicam yeni baslicam bana ne onerirsiniz bilgilerinizden faydalanmak isterim saygilar

Metalicvoice

Operatör
Abilerim kardeşlerim selamun aleykum grubunuzda yeniyim ve bende definecilik hakkinda bilgi almak sizlerle tanismak istiyorum ve makina alicam yeni baslicam bana ne onerirsiniz bilgilerinizden faydalanmak isterim saygilar
Aleykumselam kardeş. Hemen makina alma derim, Bu forumda bilgi edinilecek çok konu var. İşaretlerle ilgili diğer tekniklerle ilgili ve de cihaz alet edevat ile ilgili bilgileri iyice inceleyip makinayı hedef bölgene göre sonra al derim vesselam...

R00T

Profesyonel
Co Admin
Aleykum selam hoşgeldin kardeşim.Sen şimdi önce forumları oku burası kütüphane gibidir.Gerçekten çok şey değişecek sende farkedersin okudukça.Sonra devam eder yazarsın .Önce oku çok kıymetli bilgiler var.

poseidon2023

Uzman
aleyküm selam aga hoş geldin Bursa dan sanada selam

yaş kac ne zamandır ilgileniyorsun bu işlerle

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Kardasim
Hosgelmiisn insallah.
İyi formlar.

engin35270

Yeni Üye
Yaşım 26 daha yeniyim bikaç aydır araştırıyorum videolar izliyorum bu foruma denk geldim tesadüfen çok yararlı bilgiler var hepinize tesekkürler

Dampiel

Bilgili Üye
AleykümSelam.Hoşgeldin..
Bu zehiri sende kapmışsın kardeşim.
Hayırlı olsun.
Cihazdan önce Forumu iyice oku dağa bayıra yaylaya ormana çık gez dokun kokla foto çek burada öğrendiklerini doğada pekiştir takıldığın yerleri gelip ustalarıma sor ama tavsiyem bunların hepsini hırslanarak birşeyler kazanacağım diye yapma hobi olarak yap..

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
AleykümSelam.Hoşgeldin..
Bu zehiri sende kapmışsın kardeşim.
Hayırlı olsun.
Cihazdan önce Forumu iyice oku dağa bayıra yaylaya ormana çık gez dokun kokla foto çek burada öğrendiklerini doğada pekiştir takıldığın yerleri gelip ustalarıma sor ama tavsiyem bunların hepsini hırslanarak birşeyler kazanacağım diye yapma hobi olarak yap..
bende ondan korkuyom.butip masumane girisler yapiptaa .arkasindan.marka modelleri ozellikleri siralayip.buna cok iyi diiyiler suna 10 mt yi gosteri yok kupun icindeki metali.gostetiyi.tarzina donmez insallahh......yoksaa hosgelmis sefa getirmis...vakit ayirip sitemizin resimli konularini okursa sektoru kafasinda tartar....cihaz enson istir yeni hobiseverler icin

poseidon2023

Uzman
yaş iyi nedeni cahil deyilsin cahillik yaşını gecmşin aga bu iş çok zeklidir acelen yoksa aysonuna cekin senedin kıradi kart ödemen yoksa bu işi zevkine yapıyorsan zamanla ögrenip maddi olarakta bir şeyler elde edersin

sayfada araştırma yap takil işaret nedir ne nerede dir medeniyetler eşkiyalar paralarını nereye koyar hangi medeniyet ne mezarı kullandı cevresinde ne olur dereler yerleşim yerleri sayfada anlatır

sonra
bulundugun bölgelerde kimler yaşamış varsa köyün de kimler yaşamış köy arazisini iyi bil gez ögren

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör

Ve a.s.degerli kardeşim dost acı söyler derler ya .
Türkiyede işaretleri kıra Ä·ıra ve sakliya sakliya isaret kalmadi ?.
Üstadlar doğru der burası kütüphanedir firsat buldukca bak ama bununla kalma.
Kendine ful toprak ayarlı makine al ne yerli olsun nede çin malı olsun bir bilen sana yardım etsin tek tekçilik yap çevren güzelse eve bakarsın işaret peşine koşma sonu hüsran olur .

Değerli kardeşim yüce rabbim sana nasıp ederse aramadan da bulursun ama nasıp etmedise arasanda aramasana bulamasin onun için tek tekçilik mükemmeldir.

Beni dinlersen önerdim bu .

Saygılar ve sevgiler hayatta en değerli hazine sevgidir.

Son düzenleme: