Merhaba, ustalar ... Bu resimdeki yer doğal oluşummudur? Yoksa bir işaret mı?

Samimi_1_bay_

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
MERHABA resimdeki yer ile alakalı bilgi sahibi olan arkadaşların ustalarımin yorumlarını bekliyorim

Ekli dosyalar

Feda

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Dogal gorunmuyor

Samimi_1_bay_

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Peki, ne olabileceği ile alakalı bilginiz var mı? Kabartmalı

Orkun41

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Doğala benzemiyor. Etrafındaki otları temizleseniz daha net birşeyler çıkacak gibi.

tatar26

Super Moderator
Süper Moderatör

antidepresan

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Çubuk kullanmayı biliyorsanız önünde boşluk bakın kayanın ust kısmının resmi varsa yukleyin bilge Karadeniz sanırım

Samimi_1_bay_

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Giresun , bizim fındık bahçesi... Detay resimler var... WhatsApp'tan gönderebilirim... İsterseniz

Samimi_1_bay_

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Dedektör ile başarılı olamadık, alan tarama ile ancak olabilir...tabi ben şuan farklı bir ildeyim

antidepresan

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hemşerim ve ustam fotolari burdan atkı göz vardir bakar göz vardır görür ustalarimiz noktasina kadar fikirlerini beyan ederler sitemizin kurallari gereği tel foto gibi özel paylaşımları yapmiyoruz

deli firat

DOĞACI
Süper Moderatör
Dedektör ile başarılı olamadık, alan tarama ile ancak olabilir...tabi ben şuan farklı bir ildeyim
Kardeş bunlardan önce yapacakların var iyi oku yazacaklarımı önce o işaretin tam uclarından kare içine al ölç ve çıkan sunuçları yaz gûney yönunde kuru dere veya vadi olmalı bunları araştır sonra ölcum yapacaz selametlen

uçmuş

Super Moderator
Süper Moderatör
batıkaradeniz kaya yapısı .......sulak ve nemli yerlerde butür kayalara rast gelinir ... çubuk ve boşluk tokmak ses çalışması yaptınmıydı sadece makinaylamı çalıştın ...beni haçın tam ortasındaki düşündürdü tam seçemedim ... fotoğrafları biraz çoğaltsan .. bana sanki oralarda başka işaretlerinde olabileceği kanaati oluştu ....rast gelsin