Merhabalar yeni katildim araniza :)

kontumc

Member
Kayıtlı Kullanıcı
çokça resim yollayıp yorumlarınızı almak isterim.yaşadığım coğrafya sebebiyle sıkça raslıyorum işaretlere artık bu işe başladım gibi bişe hadi hayırlısı iyi günler dilerim:):3:

Ekli dosyalar

sepetkaya

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=23027]kontumc[/MENTION] hoşgelmişsin üsdat.. böyle başlık atıp gelenler baş tacımız, öncelikle benim gözüme bir şey ilişmedi.Yakın çekim karşıdan çekim var ise açıklamasına yazarsan faydamız dokunur inşallah.

kontumc

Member
Kayıtlı Kullanıcı
tek resim bu sarı yerin içine aldığım kafası siyah çizgilerde kanatları bir kartal gibi geldi bana ama yakınında farklı işaretlerde var onları atayım toplu bir şekilde yüklüyorum bunlar 200-300 metre içerisinde olan işaretler

Ekli dosyalar

kaynak

Moderatör
Moderatör
Saha güzel kardeş hakkında hayırlısı inş baba sunak kare oymalar :)

kontumc

Member
Kayıtlı Kullanıcı
teşekkür ediyorum fakat tecrübesiz ve makinasız olduğumdan elim kolum bağlı bir şekildeyim :)

kaynak

Moderatör
Moderatör
[MENTION=23027]kontumc[/MENTION] Yeni başladığını ifade ettin,yapılan yorumları dikkatli dinler bilinçli bir şekilde hareketle zamanla herşeyin olur :)

Dampiel

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hoşgeldiniz çubuk konularını dikkatlice okuyup kendinize bir çubuk yapıp o bölgede alıştırmalara başlayın gezinin dokunun foto çekin yer güzel hakkınızda hayırlısı olsun

Feda

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
hoşgeldin sefa geldin,madem başladın ben sana bişey söyliyim,bu sunak vs. işaretleri çekip tek başına koyma,arkası önü yanları görünen fotolar cek,baktığın açı ve işaretin baktığı açılar fotograflarda geniş olursa ona göre bilgilendirilir ona göre yorumlar alırsın.yani şunu söylemeye çalışıyorum,bu fotograflara mezarın var diye cevap alırsın,fotograflamayı duzgun yaparsan mezarın şurda olur cevabın.şimidilik kal sağlıcakla...

kontumc

Member
Kayıtlı Kullanıcı
HOŞ BULDUK SİZİNLE OLMAK GÜZEL OLUCAK :)dediğiniz gibi daha detaylı çekerim resimleri.. bugün bi yer var oraya gidiceğim kar altında değilse alanı akşam atarım yorumlarsanız sevinirim

kaynak

Moderatör
Moderatör
karışık.jpg

Bu işaretlerin çevresel resimleri çekersin

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
HOŞ BULDUK SİZİNLE OLMAK GÜZEL OLUCAK :)dediğiniz gibi daha detaylı çekerim resimleri.. bugün bi yer var oraya gidiceğim kar altında değilse alanı akşam atarım yorumlarsanız sevinirim
hoşgeldin arkadaşım.crvre resinlerini mutlaka ekle..sunakların etrafında çökme olan yer varsa işlem yapabılırsın.yoksa reaimleni düzgün yaparsan bişeyler yakalanabılır.dikdortgen oyma üçgen oyma ve yuvarlak hepsinin işçiliği gğzel.ve uzakta arama..

kaynak

Moderatör
Moderatör
Boşluk.jpg
Boşluk etütü yapılmalı

kaynak

Moderatör
Moderatör
çarpı.jpg
Sunağın yanına yastık taşı icra olunmuş bunlar sırasıyla boşluk analizleri yapılmalı

kontumc

Member
Kayıtlı Kullanıcı
şuan bunların olduğu bölge kar altındadır ilk baharda detaylı bir şekilde ilgileneceğim bu alanla

_Mithra_

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Hoş geldin arkadaşım
İşaretler mezarlık alanı diyor. Yakın zamanda çalışma yapılmış öyle görünüyor. Bol çevre fotoğrafı ekleyin