meryemana

Niyazi Ardıç

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bursa keles ilçesinde resim çekme amacıyla gelen arkadaşım tesadüfen meryem ana ve kucagında cocugu resmini yakaladı ve biz bölgede bu resmi arıyoruz ama birtürlü bulamıyoruz tılsım oldugunu ve nerede ne oldugunu ve anlamını bilmiyoruz bilgilendirirseniz sevinirim biz resmi gördük ve araziyi biliyoruz 1 haftadır arıyoruz

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bulamadığınız yerde tılsım olduğunu düşünmeniz mantıklı değil. Fotoğrafı çeken arkadaşınızla birlikte gezen birisi yokmuydu? gittiği yerleri hatırlar. fotoğrafı elinize alıp tekrar dolaşırsanız bulursunuz. fotoğrafı buraya yüklerseniz nedir ne değildir fikir sahibi olursunuz. Selametle.

Niyazi Ardıç

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
selam fotoğrafı çeken arkadaş benim köylüm ertesi günü beraber gitik ve arkadaşımın fotoğrafı çektiği bölgeye vardık fotoğrafı bir kayanın üstüne çıkıp çektiğini söyledi ve o kayanın tepesine çıkıp defalarca fotoğraf çektik o fotoğrafı bir türlü yakalayamadık o mevkide bir haftada aradık yok sizler gibi define ustalarına sordum saatla ilgili olabilir diyorlargün batımı gün dönerken gün inerken gibi güneşle ilgili olabileceğini söylüyorlar anlamadık neyin nesi arkadaşım saat 2 yada 2 puçuk arası idi diye söylüyor fotoğraf şu an arkadaşımda yarın arkadaşımdan fotoğrafı alıp yükleyeceğim sizde göreceksinizki o fotoğraf ilk kez internette göreceksıniz

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
selam fotoğrafı çeken arkadaş benim köylüm ertesi günü beraber gitik ve arkadaşımın fotoğrafı çektiği bölgeye vardık fotoğrafı bir kayanın üstüne çıkıp çektiğini söyledi ve o kayanın tepesine çıkıp defalarca fotoğraf çektik o fotoğrafı bir türlü yakalayamadık o mevkide bir haftada aradık yok sizler gibi define ustalarına sordum saatla ilgili olabilir diyorlargün batımı gün dönerken gün inerken gibi güneşle ilgili olabileceğini söylüyorlar anlamadık neyin nesi arkadaşım saat 2 yada 2 puçuk arası idi diye söylüyor fotoğraf şu an arkadaşımda yarın arkadaşımdan fotoğrafı alıp yükleyeceğim sizde göreceksinizki o fotoğraf ilk kez internette göreceksıniz
şimdi benim görüşüm aynı çektiği zamanda çeksin güneş yönü önemli olabilir...birde resim paylaşma şansın varsa bakabilirmiyiz.?

orcun

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
merakla fotoğrafı bekliyorum.

poseidon2023

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
daha detaylı bilgi verirsen daha kolay olur kaya tepesine cıkıp cektik diyon zirve düz arazi vadinin karşısınımı çektin arazinin geniş acılı resimlerinide iste yada cek

sabah güneşi ve akşam güneşi batarken güneş vurdugu zaman cıkan işaretler var ve ıslatınca ve ay ansımasında öylen güneş tam olmasada tememizde oluyor güneşle ilgili olmıcanı düşünüyorum kelesin hangi bölgesi sakıncası yoksa söyle

işaretin anlamı kilise rahibe okulu top sagsı gibi düzlük alan olcak araman gerekenler orda

Niyazi Ardıç

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
selam arkadaşlar bahsetiğim fotoğraf dün yada bugünkü fotoğraf değil geçen sene aralık ayının ortalarında çekilmiş ağaçlarda yapraklar dökülmüş sol tarafında kale sağ tarafında eski değirmen var ama değirmeni harabe etmişler fotoğrafın arkadaşımın fooğraf makinesine takıldığı bölge yerleşim alanı100 ce kerpiç mezar çıkıyor gelelim fotoğrafa fotoğrafı çeken arkadaşın kardeşi yurt dışında çalışıyor izine gelmiş arkadaşımın kardeşinin kendine öze bir fotoğraf makinesi varmış arkadaşımda benim gibi hobi olarak tektek mağralar işaretler koşturan birisi tabiki boş zamanlarıda hobi olarak arıyor şuanda kendisi fabrikada calışıyor kardeşinin fotograf makinasını alıp doga resimleri çekmek için o bölgeye manzara resmi cekmek için geliyor ve tesadüfen bilgisayarında bu manzarayı yakalıyorhadda ben dicital makinayla o bölgeyi cektim fakat aynı resmi yakalayamadım bölge aynı yer ve düzenek aynı ama ben birtürlü o anı yakalayamıyorum araziyi dolastım ama cıplak gözle bile bulamadım acaba bu objenin bir saat gün ay ve yıl olabilecegini düşünmeye basladım foto şuan arkadaşımın bilgisarayında kendisi geldiğinde resmi siz arkadaşlara sunacağım benim telefonum akıllı değil oyüzden bende yok bulamadığımız yer degil yer zaman belli perşembe günü saat 2 230 arası çekildi şuan yarında perşembe ve ben gün ışıgında orda olacagım bizim burası kırsal iklim oldugu için gra düşüyor öğleye dogru kayalar ıslak ve nemleşmeye başladıgında tekrar cıplak gözle tekrar araştıracagım bir yararı olacağını düşünüyorum

Yörük ali

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
100 kişi ister 1 kişi alır nasip kısmet işi