• Sorularınız için KAYIT olmalısınız.

Mesajlarımı Silen Yönetici Bozuntusu İyi Oku Bunları (!)

malibu_18

Bilgili Üye
forumda görevini ön yargısız yerine getiren , gerçek anlamda aidiyet duygusuyla hareket eden yönetici arkadaşlarımı abilerimi kardeşlerimi ayrı tutuyorum . bu hakaretlerin muhatabı sizler değilsiniz . o yüzden benimle kişisel sorunu olmayan yönetici arkadaşları tenzih ederim , sözüm size değil . zaten muhatabı havlayarak üzerine alınacaktır bu sözleri . o yüzden bu sözlerin muhatabı olmayan , değerli forum üyeleri ve değerli yöneticiler kusura bakmasın .

başlığın açıklama kısmına , yani bu hakaretlerin muhatabına gelince ;

kafasına göre mesajlarımı silen , kafasına göre siteye girişimi engelleyen yönetici bozuntusu ezik , adam değilsin . karaktersiz şahsiyetsiz satılık pespaye bir köpeksin . fıtratında aşağılanmak var . sen ve senin kafandaki korkak köpekler , ancak yetki eline geçtiğinde gücü kendinde gördüğünde kullanabilecek kadar karaktersizdir .

delikanlıysan silersin üyeliğimi .

ragıp

Uzman
forumda görevini ön yargısız yerine getiren , gerçek anlamda aidiyet duygusuyla hareket eden yönetici arkadaşlarımı abilerimi kardeşlerimi ayrı tutuyorum . bu hakaretlerin muhatabı sizler değilsiniz . o yüzden benimle kişisel sorunu olmayan yönetici arkadaşları tenzih ederim , sözüm size değil . zaten muhatabı havlayarak üzerine alınacaktır bu sözleri . o yüzden bu sözlerin muhatabı olmayan , değerli forum üyeleri ve değerli yöneticiler kusura bakmasın .

başlığın açıklama kısmına , yani bu hakaretlerin muhatabına gelince ;

kafasına göre mesajlarımı silen , kafasına göre siteye girişimi engelleyen yönetici bozuntusu ezik , adam değilsin . karaktersiz şahsiyetsiz satılık pespaye bir köpeksin . fıtratında aşağılanmak var . sen ve senin kafandaki korkak köpekler , ancak yetki eline geçtiğinde gücü kendinde gördüğünde kullanabilecek kadar karaktersizdir .

delikanlıysan silersin üyeliğimi .
malibu_18
dostum
burası umuma açık bir yer
kişisel problemleri
özelden halletsek
sen değerli bir arkadaşsın
değerli ve bilgili bir dostsun
örnek olmalıyız
ok değil mi ?

malibu_18

Bilgili Üye
@malibu_18
dostum
burası umuma açık bir yer
kişisel problemleri
özelden halletsek
sen değerli bir arkadaşsın
değerli ve bilgili bir dostsun
örnek olmalıyız
ok değil mi ?
konu ile alakası olmayan herkesten özür dilerim , konunun yeri burası değil , zaten o şahısta öyle ortaya çıkabilecek birisi gibi durmuyor .

değerli yönetici arkadaşlarımdan ricam konuyu ister kaldırın , ister başka bir bölüme taşıyın , eminim bu konuda anlatılmak istenen mesaj yerine ulaşmıştır .

üslup ve ifadeler için muhatabı dışında kalan herkesten tekrar özür dilerim . hakkınızı helal edin .

timur964

konularim
bunları buraya yazdın madem gerekçelerinide o kişiyide yazsaydın zan altında kalan olmazdı net olmak lazım

malibu_18

Bilgili Üye
bunları buraya yazdın madem gerekçelerinide o kişiyide yazsaydın zan altında kalan olmazdı net olmak lazım
gerekçelerini söyleyeyim ;

forumda Türk kelimesine alerjisi olan , Atatürk'e düşman , Milliyetçi düşünceden tiksinen , işid sempatizanı kaç tane yönetici varsa o kadar ihtimal vardır . kim olduğunu tahmin edebilirim ama emin olamam , o yüzden sordum ama söyleyemedi .

hayatım boyunca hiçbir etnik kökene , hiçbir dini inanca , hiçbir yaşam tarzına hakaret etmedim , hiç kimsenin değerleri ile dalga geçmedim ama benim değerlerime dil uzatan birisi olursa da çıkar karşısına söylenmesi gereken her sözü söylerim . varlığım kaç kişiyi rahatsız ediyorsa , o kadar kişiyi rahatsız ederim , bunda beis görmüyorum . bunlar dışında geriye kim kalıyorsa her daim başımın tacıdır .

Pscyhe

Engellendi
malibu_18 kardesim..ben mesela senin dusuncene amti dusunen bir insanim mesela.ama bu senin anlattigin sekilde ise kimse kusura bakmayacak burasi bir forum sitesi biz bilgilerimizle becerilerimizle biseyler yapmaya insanlara yol gostermeye calisiyoruz.isin icine baska seyler sokarsak eger olmaz.herkes birbirine saygi duyacak ne benim sevdigimi kimse sevmek saymak zorunda nede ben baskalarinin ama bu saygisizlik yapmak anlamindada olmamali.o yuzden yapan arkadas kimse senden ozur dilemek zorunda..atsin bir ozel msj grekenleri soylesin bu olayda kapansin bence...saygilar..