Mezar alanı

Ibrhm

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Cümleten hayırlı günler. Sayın ustalarım, Tarlaların ortasında küçük bir alan olarak kalmış,büyük mezar taşları taşınmış yaklaşık 500 mt,bir otluk altta taşlar çıktığı için kalmış . Burayı tarif eden gösteren bölge ,tarla sahibiyle inceleme yaptım. Çubukları tuttum üç yerde altın sinyali aldım . Tarla sahibine ikisine noktaladiğım yere taş koydurdum, üçuncüyede üzerindeyken taşgetirmesini söyledim bir dakika buraya bak diye bana seslendi. Yanına gittim yüzeyi açıkta görüldüğü gibi gerisi toprak altındaydı bulunduğu yerden. Benim işaretlediğim noktaları gösteriyordu sanki. Boşluk oymalar, horasan kiremit tozu harç yapılıp misket gibi oyuklara doldurulmuş, ve herbirinin yanında boşluk. Hemen mezar boşlukları aldım. Altın işareti aldığım yerler mezar yanında ,yanı mezarların dışında. Tesadüf olabilirmi? Taş hakkında yorumlarınız nedir?.

Ekli dosyalar

NoYaN_06

Moderatör
Moderatör
yok bu seni yanıltır çün ki hiç kimse seyyar bır taşa haritalandırma yada resmet me yapmaz sen kendi işaretlediğin yerlere devam et

Ibrhm

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=10207]NoYaN_06[/MENTION] hocam yer çok otlu ve taşın yüzü çamurlu idi , yerinden çıkardım taşınır olduğu için , hem temizledim, hem dolguları çivi ile yoklayıp tuğla tozu olduğunu teyit ettim.söylediğim gibi, mezar alanı olduğunu tarla sahibi söyledi, dışardan bakıldığında hiç bir emare yok.

Ibrhm

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=19565]Mal bulanındır[/MENTION] hocam otlu sürülmemiş tarlaların arasında yaklaşık 500mt kare.arazi üzerinde bir emare yok . Bölgedeyim yarın atarım inşallah.

Ibrhm

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=19565]Mal bulanındır[/MENTION] hocam taşın doğal olma ihtimali hakkında bir görüşünüz , veya görüşleri olan ustalardan rica etsek.

adem44

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bu tas cubugun degerli verdiği yerden çıkmıssa bence oyeri degerlendir tas yeri belli etmek için kullanılıyor tas ilgi çekici buda altta bişeyler oldugunu kuvvetlendiriyor .

adem44

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bu tas cubugun degerli verdiği yerden çıkmıssa bence oyeri degerlendir tas yeri belli etmek için kullanılıyor tas ilgi çekici buda altta bişeyler oldugunu kuvvetlendiriyor sen olsan gomunun ustune hiç bişey komadan mı gomersin boyle dusunmen kafi .

Ibrhm

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=15876]The Thing[/MENTION] hocam mineral olma ihtimali sıfır , ya altın madeni işlenmemiş, yada işlenmiş fakat miktarını kestiremiyorum.

The Thing

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Mekanı görelim ıbrahim usta.

Ibrhm

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=19565]Mal bulanındır[/MENTION] hocam, şaka bir tarafa fakat okadar yazdıklarım oldu, kimse sorgulamadı tamam ,orada gözüken tecrübe puanıyla alakalı sanırım kaale alınacak bir puan yoksa ilgilenilecek fazlada detay yok gibi bir algı var. Sanırım ben öyle düşünüyorum. Biri hakaret eder,biri kafasına göre dalga geçer. Şu bir gerçekki çalışma yaptığım yerlerden aldığım metrajlardan çıkan numuneler, burada sitedede var.. Altın tespit ettiğim yerden analiz şirketlerinde yaptırdığım testler neticesinde hepsindede altın minumum seviyedede olsa var . Çubuğu çeken kesinlikle altın... Fakat bunun madenmi işlenmişmi olduğunu'da kesinlikle çözeceğim. Test sonuçları mevcut . Argetest. Ankara

Ibrhm

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=19565]Mal bulanındır[/MENTION] hocam, şaka bir tarafa fakat okadar yazdıklarım oldu, kimse sorgulamadı tamam ,orada gözüken tecrübe puanıyla alakalı sanırım kaale alınacak bir puan yoksa ilgilenilecek fazlada detay yok gibi bir algı var. Sanırım ben öyle düşünüyorum. Biri hakaret eder,biri kafasına göre dalga geçer. Şu bir gerçekki çalışma yaptığım yerlerden aldığım metrajlardan çıkan numuneler, burada sitedede var.. Altın tespit ettiğim yerden analiz şirketlerinde yaptırdığım testler neticesinde hepsindede altın minumum seviyedede olsa var . Çubuğu çeken kesinlikle altın... Fakat bunun madenmi işlenmişmi olduğunu'da kesinlikle çözeceğim. Test sonuçları mevcut . Argetest. Ankara