Mezar İşareti ve Çalışma Alanı

neon

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
cümleten s.a, 3-4 gün önce el figürü resmi atıp bilgi istemiştim, aynı bahçe içerisinde başka bir işaret buldum, 2 farklı alet ile bakıldı, birisi el yapımı zincirli sarkıyor sallayıp yöne göre baktılar, diğeri ise 10 bin ₺ ye aldıgını söyledikleri, anten gibi, içine çeyrek altın atılarak kafası dönen bi aletti, 2 side aynı yeri gösterdi bende ufaktan bişeyler denedim ama çıkmaza girdim, her mezarım bir kapısı veya kapağı olduğunu okudum fakat ben hedef noktanın neresini kazsam taş çıktı, alltaki resimlerde, Balyoz Çivisi olan yer aletlerin gösterdiği yer, diğer yukarlak içine aldıklarım ise mezar işareti olarak tahmin ettiğim çukur.. Çukur ve işaret edilen yer Güney-Doğu yönünde.. Yorum ve görüşler sizde üstadlar.. Burda mezar var ise ne taraftan çalışmaya devam edeyim ?

Mezar İşareti Olarak Tahmin Ettiğim Çukur (sabit taş üstüne oyulmuş) ;

Çalışma Alanı (İşaret Noktası Üzerinden Çekildi);

Son düzenleme:

neon

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
konuyu yanlış yere açmışım, moderatorler taşıyabilir mi

deli firat

DOĞACI
Süper Moderatör
Kardeş burayı bu hale getirmeni gerektiren o farklı isaret neydi varsa foto yüklermisin selametlen

definecix

Member
Kayıtlı Kullanıcı
sallayıp bakılan şakül olsa gerek, o konuda pek bi bilgim yok. 10bin avro denilen ve içine çeyrek atılarak arama yapılan, kafası dönende piyasada bolca bulunan sahte dedektörlerden olsa gerek. ben olsam çubukla boşluk bakardım.

neon

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Kardeş burayı bu hale getirmeni gerektiren o farklı isaret neydi varsa foto yüklermisin selametlen
önceki işareti sormuştum, jeolojik oluşum denmişti, yeni buldugum işaret ise en üstteki 2 fotoğraf, sabit taş üzerinde tek çukur

Cani bebe06

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Kardeş senn bu işaretler bnze dogal .hiç bi iz yada bi ibare işcilik yook.yanlş anlama maksadm senn hayallerini kirmak degil.kolaygelsin.:)

kabakburgiba

Süper Moderatör
Süper Moderatör
sallayıp bakılan şakül olsa gerek, o konuda pek bi bilgim yok. 10bin avro denilen ve içine çeyrek atılarak arama yapılan, kafası dönende piyasada bolca bulunan sahte dedektörlerden olsa gerek. ben olsam çubukla boşluk bakardım.
şakülle baktı iseler,ne işlem yaptıklarını bana yazarmısın.iyi bi şakülçü ise ona sor bakalım ip boyu kaç cm ayarlı.kaç döngü aldı ise bana yaz.sana olup olmadığını söyleyim.kuru düzen şakülçü ise boşına uğraşma.eline birinden görme şakül alanlar çıkmışlar piyasaya dolanıp duruyorlar.ne ip boylarını biliyorlar.ne dönme tur sayılarını biliyorlar.gümüşte,demirde,bronzda kaç defa döner haberleri yok.kazarsan sana bi öneri vereyim.çıkan taşları ayrı koy.bazılarını balyozla kır.içine bak cam gibi parlayan noktalar varsa içinde o taşı al o şakülçüye götür,tut de bak ne olduğunu anlayacak.sana boşuna kas yaptırmış olacak.

kabakburgiba

Süper Moderatör
Süper Moderatör
şakül iyidir.ama adamın elinde olacak.şaküle ip tak tut.vaybeeeee.bakkaldan ekmeği bile bu kadar kolay almıyon.biraz okuyunuz,çalışınjz.zamanla tecrübeler kazanılır. bu iş o kadar basit değil.internette ar.ali seydi hocanın ve diğer videolar izlensin.bazı küçük bilgiler var oralarda.hiç kimse şakül konusunda net bilgi vermez.hiç bir makinacı yer hakkında net bilgi vermez.istersen 3 bin tl ücret versende yine vermez.bunu unutmayınız.var der.

neon

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ben anlamam şakülden aletten, bu işlerle uğraşan biri baktı, zincir uzunluğu 8-10 cm arası bişeydi, şakülle sayım gibi bişe yaptı 4 farklı yön verdi, 4 tane var dedi, şuan çalışma alanındayım foto isterseniz atarım hocam

neon

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
yok mu başka yorum

mendaxx

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
burda yorum yapcak bi emare gorunmuyor bence olay o makinecinin tespitinin dogruluguna kalmis

Eski dede

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Allah gönlüne göre versin inşallah umut!Arın kırılmaz