Mıknatıs

elbruno

Member
Herkese hayırlı akşamlar arkadaşlar. Bana neodyum mıknatısı çubuğa nasıl monte edildiğini resimli bir paylaşım ile yardımcı olabilecek var mı arkadaşlar?

BayKuSs

Kader Yakışanı Yaşatsın.
Moderatör
Öncelikle hoşgeldiniz neodyum mıknatısını çubukta ilk defa duydum doğrudur da ama bana zerre mantıklı gelmiyor.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Bunların hepsi denenip hayal kırıklığı yaşanmış bilgiler. Sanırım siz denenmiş yolları tekrar yürümeye karar vermişsiniz tüm hazırlıklar bunu gösteriyor....

elbruno

Member
Bunların hepsi denenip hayal kırıklığı yaşanmış bilgiler. Sanırım siz denenmiş yolları tekrar yürümeye karar vermişsiniz tüm hazırlıklar bunu gösteriyor....
Siteye yeni katıldım tüm sayfaları okuyorum aklımda kalanlar gümüş Çubuk ve mıknatıs ve alüminyum çubuk. Bunların hepsi denendi hüsran diyorsunuz. Peki hocam bana hem metal tespiti hem boşluk tespiti için ne önerirsiniz? Lütfen yardımcı olun.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Siteye yeni katıldım tüm sayfaları okuyorum aklımda kalanlar gümüş Çubuk ve mıknatıs ve alüminyum çubuk. Bunların hepsi denendi hüsran diyorsunuz. Peki hocam bana hem metal tespiti hem boşluk tespiti için ne önerirsiniz? Lütfen yardımcı olun.
Boşluk tespiti için saf alüminyum kaynak telleri var onlardan tedarik edin 10 yada 12 cmden bükun, toplam 50 cm. Olucak kullanın. Boşlukta en hızlı tepki veren çubuk cinsi budur. Metal kısmı karma karışık altın arıyorsanız bulamazsınız onu baştan söyliyeyim....