Minelab Xterra 705

Mad_jack

Yeni Üye
merhabalar

amatör biri olarak minelab Xterra 705 almayı düşünüyorum. aynı özelliklerde ve artı özelliklerde daha uygun kullanımı kolay bir dedektör tavsiyeniz varmıdır.

teşekkürler.

Mad_jack

Yeni Üye
yaptığım araştırmalarda tek parada 25-30 cm mesafede sinyal veriyormuş. aslı varmıdır reelde kullanan arkadaşlar varmıdır.

bermina

Aktif Üye
25 30 cm.de ne kaldi ki. Butceni biraz daha arttirip daha derinlere dal derim.

Mad_jack

Yeni Üye
25 30 cm.de ne kaldi ki. Butceni biraz daha arttirip daha derinlere dal derim.
Tek parada okadar olduğu bilgisine ulaştım büyük objelerde daha derin olacağını düşünüyorum tabiki kullanan kişiler en iyisini bilir bu bilgiler firma bilgileri

Mad_jack

Yeni Üye
whites marka cihazlara bakmanı tercih ederim
Hangi modeli acaba whiteslerde şeffaf bilgi fazla bulamadım o yuzde minelab uzerinde yoğunlaştım hem kendi sitesinde hemde satışını yapan Türkiye distribütörlerinde hem kullanım kılavuzuna hemde özellikleri hakkı da detay. Bilgisi oldukça fazla olduğu için dusundum fakat whiteslerde bu bilgilere ulaşabileceğim bir adres varmıdır değerli yorumunuz için teşekkürler aslında korkmuyordu değilim Midyata girince girerken evdeki bulgurdan olmaktan

Mad_jack

Yeni Üye
whites marka cihazlara bakmanı tercih ederim
Hangi modeli acaba whiteslerde şeffaf bilgi fazla bulamadım o yuzde minelab uzerinde yoğunlaştım hem kendi sitesinde hemde satışını yapan Türkiye distribütörlerinde hem kullanım kılavuzuna hemde özellikleri hakkı da detay. Bilgisi oldukça fazla olduğu için dusundum fakat whiteslerde bu bilgilere ulaşabileceğim bir adres varmıdır değerli yorumunuz için teşekkürler aslında korkmuyordu değilim Midyata girince girerken evdeki bulgurdan olmaktan

bermina

Aktif Üye
Tek parada okadar olduğu bilgisine ulaştım büyük objelerde daha derin olacağını düşünüyorum tabiki kullanan kişiler en iyisini bilir bu bilgiler firma bilgileri
Simdi bu cihazi alirsin 2 sene sonra daha iyi birsey alirim dersin hem zaman kaybi hem para kaybi. Yerinde olsan minelab gpx 4500 alirim. Temiz bir 2.ci el bul bir defa al ve gezdigin yerleri bir daha gezme