Muhtemel Define İşaretine ustadlarin yorumlari

Egeates

Member
Kayıtlı Kullanıcı
selam sevgili ustadlar

arkadaslar bolgede cektigim resimleri yukluyorum yorumlarsaniz sevinirim

1. resim uzaktan cekilmis

2. resim daha yakindan cekilmis

3. resim gorunen eger isaret ise karsisindaki yer

4. resim karsi sol tarafi

5. rsim karsisi fakat daha yakindan cekilmis

7. resim magranin hemen girisi solunda odacigin ici yaklasik 1.3 mt genisligi 4 mt uzunlugu ve 80 cm yuksekliginde
deligin hemen yaninda tas ve horasandan kirintilat mevcut

diger resimler farkli acidan cekilmisler ( uzaktan ve yan taraflardan )

A-R-E-S

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Burasi bir yasam alani ..
Cihazla gezerseniz cok sey bulacaginizdan eminim

poseidon2023

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
burda biri şeyler var

1.jpg

karşıdan ve baktıgı yön resim

Şirvan

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
20170514_120142.jpg buraların yakin resmi varsa yükleyin

ragıp

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı

bu resmi ustalarda bir baksınlar,
ben bunu DEVE'ye benzettim ama
ustalar da aynı fikirde olurlar ise
devenin çözümünü anlatırız
yardımcı oluruz
selametle

Şirvan

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
20170514_143217.jpg burayi kontrol edin

jeolog

Co Admin
Yönetici
Co Admin
P0gmDN.jpg

Amca nereye bakıyor fotosu var mı? [MENTION=10935]Şirvan[/MENTION] ustamında belirttiği yeri bir yoklayın, sol arka oyuk inceleyin. Sarı yüzeyler ile kırmızı yüzeylerde işaret varmıdır bakabilirmisin?

DİVANE

Moderatör
Moderatör
S.A [MENTION=13767]ragıp[/MENTION] ustam bende deve olduğunu düşünüyorum yalnız sarı daire yaptığım yerden girilmiş gibi duruyor deve şekli ile [MENTION=12326]jeolog[/MENTION] ustamın çizdiği figür birbirine bakıyor gözüküyor jeolog ustam figür 1 numara öne uzanmış ayak 2 kafa 3 de yatan gövdesi resimden bu kadarını farkettim siz ustalarım daha iyi bilirsiniz saygılarımlagqBE6R (1).jpggqBE6R.jpg

SUSMUŞ35

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim baktığın yerde işlem yapılmışa benziyor sanki daha önce aranmış gibi her şey ortada iyi araştırın kas yaparsınız sonra

Pscyhe

Engellendi
O kadar resim arasinda dikkatimi ceken tek alan [MENTION=12326]jeolog[/MENTION] ve [MENTION=10935]Şirvan[/MENTION] ustamin isaretledigi kayaydi onnlarda zaten herekli her nktayi ayrintisina kadsr isaretlemis.o kayayi bastan sona kntrol edin ve baktigi yonun fotolarinida ekleyin birde biz bakip yardimci olmaya calisalim.diger fotolar yasanmisliga ornektir bir sey cikarmi oda nasip..

Egeates

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Burasi bir yasam alani ..
Cihazla gezerseniz cok sey bulacaginizdan eminim
burda biri şeyler var

Ekli dosyayı görüntüle 139228

karşıdan ve baktıgı yön resim
carpi isareti olan karsisi kanyon gibi bir yere bakiyor fakat yukarisi kartala veya rakadaslarin bezettigi deveye dogru gidiyor.

Ekli dosyayı görüntüle 139229 buraların yakin resmi varsa yükleyin
malesef suanda yakin resim yok ama en kisa surede bolgeye tekrar gidip istediginiz alanin resmini detayli bir sekilde cekip yuklerim

bu resmi ustalarda bir baksınlar,
ben bunu DEVE'ye benzettim ama
ustalar da aynı fikirde olurlar ise
devenin çözümünü anlatırız
yardımcı oluruz
selametle
zaaten sol tarafindan bakildigi zaman kartala sagdan bakildigi zaman deveye benziyor onemli olan acaba gercekten insan eli ile yapilan bir seymi yoksa dogal mi onu ogrenmek istiyorum deve ise yasadik :))

tamam hocam mutlaka bakicam
Ekli dosyayı görüntüle 139244

Amca nereye bakıyor fotosu var mı? @Şirvan ustamında belirttiği yeri bir yoklayın, sol arka oyuk inceleyin. Sarı yüzeyler ile kırmızı yüzeylerde işaret varmıdır bakabilirmisin?
amcamiz deveye veya kartala benzeyen tasa baktigi resim vardir
S.A @ragıp ustam bende deve olduğunu düşünüyorum yalnız sarı daire yaptığım yerden girilmiş gibi duruyor deve şekli ile @jeolog ustamın çizdiği figür birbirine bakıyor gözüküyor jeolog ustam figür 1 numara öne uzanmış ayak 2 kafa 3 de yatan gövdesi resimden bu kadarını farkettim siz ustalarım daha iyi bilirsiniz saygılarımlaEkli dosyayı görüntüle 139258Ekli dosyayı görüntüle 139259
mutlaka kontro edip sonucu bildiririm siz degerli ustadlarima

EĞER DEVE İSE ÇÖZÜMÜ
BUDUR
tesekkurler

O kadar resim arasinda dikkatimi ceken tek alan @jeolog ve @Şirvan ustamin isaretledigi kayaydi onnlarda zaten herekli her nktayi ayrintisina kadsr isaretlemis.o kayayi bastan sona kntrol edin ve baktigi yonun fotolarinida ekleyin birde biz bakip yardimci olmaya calisalim.diger fotolar yasanmisliga ornektir bir sey cikarmi oda nasip..
bolgede tahminimce daha once kazi yapilmis fakat aldatmaca biseyler bulundugunun kanaatindeyiz asil yukun nerde oldugunu cozmeye calisiyoruz tabi siz degerli ustadlarin yorumlari ve yonlendirmeleri cok onemli

ayrica ilgilenen herkese cok tesekkur ederim
yorumlari bekliyorum