Nal işareti yardım

Ordulu5261

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm, nal işareti gördüm arkadaşlar kayalıklarda yardımcı olabilecek varmı?

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
Hoşgeldin resim varsa konunuza ekleyin arkadaşlar fikirlerini yazıcaktır .

Ordulu5261

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hoşbuldum, Arkadaşlarla midye yapmak için yüzerek uzaktaki adaya gitcektik ada dedimde büyük kayalık neyse ben dedim kimsenin gitmediği yerden gidelim sahil şeridindeki kayalıklardan 3 kişiyiz gittiğimiz yer büyük taşların üzerinden sürünerek neyse gittik dönerken normal gene aynı şekil dönüyoduk arkadaşlarla ben bi baktım kayanın üzerinde kesinlikle insan yapımı kusursuza yakın bir at nalı gördüm yanımıza da poşetten başka bile almadık midye için denize düşer diye telefonlar falan ve kayalığı geçtimiz yerin arkası eski kilise yeri yıkık kalıntıları var bahçe içinde denize 0 bahçe içinde Diğer arkadaşı çağırdım gösterdim bak böyle böyle at nalı bu o da gördü olabilir dedi kusursuz du doğa yapımı olması imkansız derece kaya içi çizim de değil kayanın dışına oyma yani kayanın üstüne oyma bende şaşırdım genel olarak içine oyma diye bilirim Olay bunlada bitmiyorl ki Geri gittik 1 hafta içinde diğer arkadaşla ve büyük ihtimalle sahipliydi aynı yerde yoktu her yere didik didik baktık eser yoktu taşınmıştı büyük ihtimalle Bu durumda napmam gerekir taşındına göre ve eskiden ermeni ve rumlar bizim bölgede bulunuyordu ve bu olay kilise yakınlarında olan bi yerde.

oguzkagan

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustam hakkını helal et ben yüzerken deniz içinde gördünüz diye anladım sanırım çok yoğun ve uykusuz bir gün olduğundan kusuruma bakmayın .

Son düzenleme:

Turko

Super Moderator
Süper Moderatör
Aynı saate git tekrar bak. Saat farklı olmasın Sabah 8 de gördüysen 8 de gidip bak.

lagardel

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
selamlar;
ordulu5261 arkadaşım yanlış anlama
başlığa (nal) işareti yazıp konuya baktığımda hiç işaret görmedim hep yazıyla anlatmaya çalışılmış.
bu seninki yanılmıyorsam yazıyla ifade edilmeye çalışılan 5 veya 6. konu sayısını bile unutmuşum :)

Ordulu5261

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Suan İstanbuldayım, dönünce oraya bakacağım tekrar. Bu fikriniz için sağolun