Nasıl bir cihazdır bilgisi olan

Cenat

Aktif Üye
Sayfasına baktım dört dörtlük cihaz mış gibi tanıtıyorlar ama bilemedim.

LaTahzeN

Member
Cenat ustam bu paralara cok daha guzel makineler alabılırsın genede sen bilirsin

Cenat

Aktif Üye
2750 lik bir cihaz çokta gelmedi bana şayet özelliklerinde yazdığı gibiyse.bilgisi olan varsa diye konuştu açtım

LaTahzeN

Member
cf77 ıncele pro versıyonunu sayet ben alıcam ondan. onun dısında güvenilir bir yerden birinden pulse 2s alına bılır ( 2. el ) genede sen bılırsın ustam.
cf77 makro dedektorun bir urunu en azından markası var adı var genede sen bılırsın ustam

Cenat

Aktif Üye
Valla bilemedim sitesine baktım mineraller etkilemiyor 3 mt net derinliği ayrımı herşey tamam diyor ama sadece yazımda reklam amaçlı şişirme bir cihazda olabilir ozaman

LaTahzeN

Member
sımdı butun sıteler de dıkkat edersen allayıp pulluyolar makınelerı bende 1 haftadır arastırıyorum bu konuyu makıne alıcam dıye hatta konusunu da actım 2 3 gun once ınanırmısın bılmem bu makıneyı gormedım bıle arastırma yaparken sen genede iyi bi arastırma yap. bak depar dedektor nokta dedektor makro dedektor bu fırmalar distributor firmalar bırden cok makınelerı temsıl edıyolar oralara bak dilerimki pısman olmazsın alıcagın makıneden.

Cenat

Aktif Üye
Araştırma amaçlı zaten paylaşımım bilgiler için allahrazıolsun ustam

Cenat

Aktif Üye
Yüzeyselse tırt para bağlamaya deymez.

definecix

Member
yüzeysel valf cihaz. 3 metreleri görmesi için gömünün büyük, cihazın da pulse ve metrelik kare başlık olması lazım.