Ne bu düz sonra aşağı giden oyma ?

deli firat

DOĞACI
xxxx

Kardeş biraz açıklama örnegin o delik nekadar derin kaç cm gibi gibi neyse mevcu fotolar ile bakarsak sarı işaretledigim yerde pusuya yatan koyunları gösleyen kim kırmızı işaretledigim yerin yakın fotolari image_03-1.pngxxxxx ikinci resimde kırmızıyı tıkla maviyi yakın fotola sarı ok yönü yakın çekim foto havalandırma ise zor olacak bir yer en iyi ihtimali topraktan olacak image_02-1.png

Son düzenleme:

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
kısmetnasip kırmızı ile işaretlediğim yeri tıkıla boşluk sesi gelecekmi ....mavi ile işaretlediğim yeri yakın çek .. orada ben kobraya benzettim ama sanki 1 yılan var .. emin olalım .. rast gelsin kardeşime ..

kısmetnasip

Member
ÜStad resimleme işi biraz gün alabilir en yakın zamanda çekip yüklerin mevcut fotolardan bahsedelim biz şimdilik konuyu kapatmadan.Oyma başlıktada söylediğim gibi önce 10cmlik bi düz sonrada aşağı doğru gidiyo ama kapanmış artık kim niye kapattıysa.El kadar taşlar çıkıyo.deliğin bize göre sol tarafında bi oluk var o işaret olabilirmi? Daha bi ön çalışma yapmadım

Pscyhe

Engellendi
Havalandirma bacasi odasi alttadir ama tahminimce giris tunelli toprak alandan olmasi lazim..kayalik alandan yani ustten girmek zor is olur burdan..eger tunel.doldurulmadiysa cunku toprakta cokme yapan yerler gordum bosluk tespitiyle tespit etmeniz cok kolay olur

kısmetnasip

Member
Havalandirma bacasi odasi alttadir ama tahminimce giris tunelli toprak alandan olmasi lazim..kayalik alandan yani ustten girmek zor is olur burdan..eger tunel.doldurulmadiysa cunku toprakta cokme yapan yerler gordum bosluk tespitiyle tespit etmeniz cok kolay olur
Aynen toprak alanda yaklaşık 3e3 falan bi çökme var deliğe 4metre falan .Nasıl boşluk tespiti yapmamızı önerirsin

Pscyhe

Engellendi
Cubuk konusunda isi bilen biri varsa yardimci olabilir eger yoksa cihaz kullan diyecem..

Pscyhe

Engellendi
kısmetnasip kardesim iş cubuklarda degil kullananda..cubuk bu islerde araci kisminda yada soyle diyeyim anten gorevi goruyor onemli olan o antende gelen sinyali alan alicida iş..o yuzden iyi cubuk kullanan dilinden anlayan birini bulman lazim..cubukta metaryel pek onemli degil kullanan her kisinin kendine gore kullandigi metaryel vardir o yuzden dedigim gibi saglam isten anlayan birini bulursan sana yeri buldurur..