• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Ne olabilir sizce

akyol

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Dostum senden önce burayı yoklamışlar zaten değerli ve boşluk tespiti yap inşallah gönlüne göre olur nasibin bol olsun

Cincihoca28

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Burayı yoklayan benim o kaIntılar felan bir buck yıldır uğrasıyorum reis

Cincihoca28

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4B1810B6-A448-4F7E-AAB5-5440FACF7A4E.jpegŞuna ne dersiniz ustalar

Bahhalebah

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Burayı yoklayan benim o kaIntılar felan bir buck yıldır uğrasıyorum reis
Selam birbuçuk yıldır uğraşıyorum demişsin amma görünen oki pek yol katedememissin net bir işaret yok senin hayal ettiğin gibi şeyler her bölgede olmaz rast gele

akyol

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1.5 yıl içinde işaret varsada maşallah sen hepsini bozmuşsundur ağır bir çalışma yapmışsın buçalışmayı kimse yapamaz yine aynı şeyi derim ben dostum işaret yoksa değerli ve boşluk tespiti yap iyi bir çubukcu bir kaç saate hallder oraları kolay gelsin

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Kayalarin cogu yukardan gelmis zamanida guzel bi dogal afet olmus bu alanda.ilk dikkat cekici olay bu sonrasina gelirsek kayac yapilari guzel ama isaret iz emare yok mezarla alakali buda tespit olayinin yuzdesini alanin incelemelik degerini dusuruyor..benim tek dikkatimi ceken 2. ekledigin resimde sag kosede kayadaki bombe yapan yer varsa baska acidan resmi ekle bi bakalim yoksa eger araziye gidince ilk bakacagin yer olsun..birde arkadaslarima katiliyorum suphelendigin alani incelemeye al mesela bu alanda suphelenmissin arastirmalsr yapmissin ama bu sekilde calisma degilde tespit olayina yonel.burayi isin ilminden anlayan bir cubukcu getirsen sana noktasiyla yerleri gosterir sende bosu bosuna emek ve zaman kaybi yasamazsin..

timur964

konularim
Süper Moderatör
010320181315.jpghiç yabancı değil kayalar bölge tanıdık