• Sorularınız için KAYIT olmalısınız.

Ne yapalim

Kayatoz

Yeni Üye
Dedemiz tarafında söylenen bir yeri kazdık kum cıktı ve kırmızıya benzer bi toprak çıkıyor kumun içinde dedektör yok diyor çubuk var diyor. Başka dedektör getirdik var diyor. 3.50 cm kazdik yardımcı olurmusunuz.

Ekli dosyalar

Kayatoz

Yeni Üye
Watsap numaram 53

Son düzenleme:

Storm

Operatör
Birincisi numara paylaşmak yasaktır. Cenderme abiler evine kadar gelir bi Çaylarını içersin suan resmen kendi ipini kendin çekmissin bir an önce numaranı kaldırmaya bak n bir ikincisi çubuk kullanan kişi çubukta me kadar usta ? Değerli tespiti neye göre yapıldı ? Ve hangi çubuklar kullanıldı Kayatoz

poseidon2023

Uzman
aga güzellik yapıyor künefe ikram ediyor diyodum toprak cıktı

arazi deyil ev içimi bura

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kayatoz üstadım iletişim bilgileri vermek yasak ... kazmak kesmek kırmak dökmek takım takla at alet edevat resimleri koymak kişileri yanlış yönlendirmek yanlışlığa yönlendirmek site kurallari geregi yasak

Kayatoz

Yeni Üye
Arkadaşlar haklisiniz numara paylaşımı yanlış fakat türkiye numarası değildi sadece watspatı dışarda bi kazıda rastladık. Çubuk kulanan arkadaş daha önce bulup ve yılarca uğraşan kimse

psh

Bilgili Üye
fıstıklı künefe sandim iyimi diyorum resim arada yanlislikla atildi galiba :)))

sepetkaya

Editör
fıstıklı künefe sandim iyimi diyorum resim arada yanlislikla atildi galiba :)))
Konu başlığı NE YAPALIM diye açılmış, bende diyorum ki şöyle fırından yeni çıkmış dumanı üstünde Antep fıstıklı bir künefe paylaşta biz ona bakalım ustam... Konu sahibi bilader hoş gelmişsin.. doğal paylaşım...kısmetin bol olsun...