Neden konularla ilgilenilmiyor?

Denizmavisi

Member
Selamunaleykum degerli yönetim uzun zamandir
Acilan çoğu konuya yorum yapilmiyor yeterince sizler bilgili ve de tecrubelisiniz sahsim adina degil diger konularada cevap yada bilgi yada bir yorum pek yapilmiyor en fazla 1 yada 2 cevap kimse yeterince aydinlatilmiyor bunun sebebi nedir pandemi burayida mi vurdu şu var tabiyki herkesin her konuda fikri olmayabilir ama en azindan yol gosterebilecegine inandigim çok iyi ustalar var burda sizlerden nacizane foruma ilgi gosterilmesi resmen yediemin deposuna birakilacak moddayiz yanlis konustuysam da kusura bakmayin dikkate almanizi rica ediyorum

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hafta sonları genelde çoğunluk arazide olduğu için hem fazla konu açılmaz hem de fazla cevap verecek ustalar da aynı şekil de arazide olurlar ama pazar akşamından sonra ve pazartesi genel de yeni konu kalabalığı yaşanır😊

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Bu konuya değinen sevgili arkadaşımız steminde bence haksız değil. Evet bu doğru bir serzeniş buna bende katılıyorum.Yalnız şöyle bir durum söz konusu Sevgili ustalarımız konulara ilgi göstermiyor ile ilgili değil konu. Gelen konulardaki ve resimlerdeki çoğu yerlerin define ile alakalı olmamasından da kaynaklanıyor bu durum. Ve biz bunlara hayır burada bir şey yok dediğimiz de ters tepki ilede karşılaşabiliyoruz bazen. Gerçi konulara cevap verilmediği de doğru bir söylem.
Bu durum da konu sahibi arakadaşlarımız da yanlış algılamalara neden olabiliyor doğrusu. Bende konulara biraz daha ilgi göstermemiz gerektiği ni düşünüyorum. Ya ustalarımız çok meşguller yada bir tuhaf durum var ???? Aslında her kezin fikirlerini konu sahibinin istediği doğrultuda olmasa da
ortaya dökmesi gerekir bence. İnşallah bun dan sonra daha güzel olur.

jeolog

Co Admin
Co Admin
Aslinda forumlarda herkesin yorum eklemesini isteriz, belli kisilere bagli kalmak yerine herkesin kendi tecrubelerini ve bilgilerini paylasmalarini isteriz, yanlis yazarim diye korkmamak gerekir, yanlis bir bilgi varsa zaten konu icinde dogrusuna ulasmis olunur. Normalde bahar aylari definecilik hobisine gonul vermislerin aylaridir. Fakat dogaya pandemi sebebiyle uzak kalindigindan olsa gerek acilmis konular yarim kalmis durumda, bazi konular ise tek foto ve yorumsuz veya yetersiz yorumla acildigi icin ilerleme gosterememistir. Ayrica unutmamak gerekir forumda hepimiz gonullu olarak bulunmaktayiz, 7/24 vaktimizi forum konularina ayirmamiz mumkun olmamaktadir.

MendereS

Bilgili Üye
arada giriyorum lakin eski hevesim yok çünkü yorumcu arkadaşlarımız her konuyu sahteteye bağlayıp konuyu açanıda zan altında bırakıyor. her zaman yazdığımız yazıyı terrar yazma gereği duyuyorum.

adam antik para soruyor sahte diyorlar.

çubuk yapacak uğraşma işe yaramaz derler.

eşkiya belgeleri meraklısı var boş iş derler

dedektör sorsa paran boşa gider derler

tılsım var diyene böyle şeylere inanmayın derler

ben bunlara alıştım alışamadığım adam net işaret koyuyor ona bile sahte diyorlar bu sitede her şeye sahte demek alışkalık haline gelmiş.

westsilwer

Member
Bu daha başlangıç temmuz sonuna doğru buralarda in cin top oynar :)

R00T

Profesyonel
Co Admin
Sanırım ustaların arazi mevsimi açıldığı için doğa yürüyüşleri ve gezileri pikniğe çıkmalar olabilir.Bazılarının da kişisel iş yoğunluğu olabilir.Yorumlar kısıtlı geliyorsa bu ara bundan olabilir.Menderes ustamın dediği durum doğru .Şu şekilde sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş.Demek ki insanımızın pek bir şeylere güveni kalmamış ki arada hakiki durumlara da sahte diyebiliyorlar.