nedir bunlar

ALTİNKAYA

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Siradan bir hristiyan evinde bir köşede muhafaza edilmiş olarak bulundu. Yerin altinda filan değil. Anlayan arkadaşlar yorum atsin lütfenIMG_3769.jpg

Ekli dosyalar

PİLAVCI

Engellendi
Ikon heykelcikler güzel görünüyor
Ama çok temiz

Bulduğunuz yer ?
Duvar diz seviyesimi kasa gibi bir yer
Yoksa zemin mi ?
Büyük olasılık evin kasası tabi doğruysa

PİLAVCI

Engellendi
Şahsi her hiristiyanin evinde bulundurduğu malzemeler kutu olan resim sonradan açıldı haçlı olanı yeni gördüm
Ikonlarda yine oyle

timur964

konularim
Süper Moderatör
biblolar yeni diyerlerinin para edceğini sanmam

ALTİNKAYA

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ikinci resimdeki tahta üzerindeki ikon 1904 yılında birine hediye edildiği resimin kök boyadan yapıldığı asıl yaşının 200 yıla yakın olduğu arkeoloji arkadaştan gelen bilgiler. Heykeller ise kutu içindeydi haç olan parlak arkası mat, ortadaki ise şahıs mat altı parlak , sonuncusu ise tamamen mattır. ev içerisinde özenle kaldırılan bir valizde bulundu.

PİLAVCI

Engellendi
ikinci resimdeki tahta üzerindeki ikon 1904 yılında birine hediye edildiği resimin kök boyadan yapıldığı asıl yaşının 200 yıla yakın olduğu arkeoloji arkadaştan gelen bilgiler. Heykeller ise kutu içindeydi haç olan parlak arkası mat, ortadaki ise şahıs mat altı parlak , sonuncusu ise tamamen mattır. ev içerisinde özenle kaldırılan bir valizde bulundu.
Yakın dönem bakmazlar bile şahsen ben olsam kleksiyonum için saklarım
Görücüye çıkmadan döner
Köy bir köşeye zamanı gelince belki ben kendime alırım :)

ALTİNKAYA

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
PİLAVCI dünya ekseninde dönsün istiyosun sanırım otur kendinle yüzleş iyi gelir sana.