Neresinde ne var

toyalp

Haine merhamet vatana ihanettir.
Süper Moderatör
Boğa ve buzağı var.

Şirvan

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
20170627_001229.jpg burada işaretler var ama resmin pikseli düşuk yakinlaştırinca netlik bozuluyor. Burayı tekrardan fotolayın birazdaha yakindan işaretmi anlayalım resim çekmeden işaretlediğim yeri biraz eşele öyle fotola

timur964

konularim
Süper Moderatör
3 u bir arada ama neskafe değil ayı:72:

Ibrahım2

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bayram zıyaretınde köyde cekdım bıdahada gidemem galiba yanına gıdemedım uzakdan cekdım

tatar26

Super Moderator
Süper Moderatör
merhaba resimde anlattım birde kör oldum haberin olsun

xakrepx

Engellendi
arkadaşlar orda kocaman kapı duruyo kahverengi kaya farklı 2m ye 60 cm gibi bi kapı açılmamış mezarı bulmuşsun bırakıp gitmişsin kardeş geçmiş olsun

toyalp

Süper Moderatör
Buyur değerli kardeşim ben boğa olarak yorumladım lakin koç da olabilir bakış açısına bağlı çene altı biraz hasar görmüş sağ ön ayağını öne doğru uzatmış bu da bir yön olabilir gördüğüm bu. Selametle

IMG_20170626_105359.jpg

kızılelma1

Moderatör
Moderatör
merhaba
kayrak denilen bir kaya yapısı var bu renkte olur renk değişime aldanmayın burası boş bir yer bişey yok

toyalp

Süper Moderatör
Bu arada üzerinde durduğun toprak ile diğer tepelerin toprak rengi farklı. Boğanın hemen arkasındaki kayada aslan figürü olarak görüyorum açıkçası ama fazla abartmamak için çizimini yapmadım. Şunu söylemek mümkün üzerinde durup resim çektiğin toprak ile o kayalar bulundukları bölgeye ait değiller. Selametle

Ibrahım2

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Walla arkadaşlar resmi çektiğim yer yanı benim arkam köyün mezarlığı o an babam falan vardı gıdemedım artı çubuk tuttum arabadaydı çubuk enıştemle tuttum acayip bışekılde çekim vardı oraya artık neresinde bilemem yanına gitmeden bışey diyemem kapak gibi kahverengi yontulmuş kaya hoşuma gitti ilgimi çekti hemen çubuğu tuttum değerli sinyali aldım ama çekim superdı köye bıdaha ne zaman giderim bilemem ama nasıpse orası bana bışekılde orda olurum yorum yapan herkeze teşekkür ederım

Ibrahım2

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Burada bendekı çubuk kendı yapımım altından başka metali minareli görmez kesindir denenmişdır o yüzden burası gibi ne yerleri bırakıp geliyorsun naparsın