• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Nereye şikayet edilir

Spartacus32

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
IMG_20181215_113325.jpg selamünaleyküm defineci abiler ve üstatlar bulunduğum bölgede böyle bir tümülüs var 100 %100 eminim 2-3 aydan beri adamlar iş makinası ile buraları talan ediyor kaçak kazı yapıyorlar ne ölüye saygıları var nede bölgeye adam gibi çalış ne varsa efendi gibi al git benim sorum şu adım ve soyadım çıkmadan nasıl ve nereye ne şekilde bu şahışları ihbar edebilirim ve bu bölgeyi koruma altına alınmasını sağlayabilirim

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Ekli dosyayı görüntüle 245474 selamünaleyküm defineci abiler ve üstatlar bulunduğum bölgede böyle bir tümülüs var 100 %100 eminim 2-3 aydan beri adamlar iş makinası ile buraları talan ediyor kaçak kazı yapıyorlar ne ölüye saygıları var nede bölgeye adam gibi çalış ne varsa efendi gibi al git benim sorum şu adım ve soyadım çıkmadan nasıl ve nereye ne şekilde bu şahışları ihbar edebilirim ve bu bölgeyi koruma altına alınmasını sağlayabilirim
Ben Tümülüse Kepceyle gidip girsem, sende , Kolluk kuvetlerini arayıp ismim gizli kalması şartıyla ihbarda bulunmak istiyorum desen.
Jandarma yada Polis elbette gidip ilgilenir.

Ama Gözü karartmış Kepceyle O Tümülüse girmişsem Beni saklı gizli şikayet edeni bulmam iki dakika almaz heralde.

Yapacaksan İhbarını Adam gibi gibi git yap gerekende yapılsın. Saklanarak gizlenerek yaptıgın şeye biz bu işte kusura bakma ispiyonculuk diyoruz !

En yakın Jandarmaya Şikayet edilir !

Sonrasını söyleyimmi Orayı kazanlar ettigin şikayetle durmazlar !!!!

Adın gibi bildigin emin oldugun yere git Allah ne verdiyse banada ucundan verin de ve sus bence )))

Son düzenleme:

sef_er

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Bence tilsim gibi etki etmek, ufak tas at, kayittan kopek sesleri yayinla vb. Arkalarina bakmadan kacarlarsa inan bir daha gelmezler👍😁

tatar26

Super Moderator
Süper Moderatör
Bence tilsim gibi etki etmek, ufak tas at, kayittan kopek sesleri yayinla vb. Arkalarina bakmadan kacarlarsa inan bir daha gelmezlerğŸ‘￾ğŸ˜￾

yoksa yoksa o köpek sesleri bende diyorum bi köpek bukadar uzun havlayabilirmi :) :zuhaha:

28karayel28

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Hiç sevmem şu ihbarcıları

The Thing

Super Moderator
Süper Moderatör
Kenardakiler kemik mi, onlar mı yaptı rahatsızlık veren omu sadece, yoksa başka şeylerde mi var?

orcun

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=19565]Mal bulanındır[/MENTION] abi, yemleniyor muyuz?? Bana öyle geldi amma..

Mal bulanındır

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=19565]Mal bulanındır[/MENTION] abi, yemleniyor muyuz?? Bana öyle geldi amma..
Antalys kemerde kulce altin mevzusunu bizzat gidip iljandarma kom.a ispitleyen.bir uzman cavustu.adini sanini akibetini ben biliyosam gerisini sen dusun....ayrica bura define gomu sitesi herked maddi kazanim pesinde hakli olarak....burasi duyar kasma aglama duvari degil.naapcaksa gitsin yapsin.sonuclarina katlansin.prim almak icin sucustu yaptircak objeler ile birlikte yoksa zirnik alamaz adida omrubillah ispitci kalir cevresinde.....dehaydi gitsin soylesin.kahkaha

hayalsaati

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ekli dosyayı görüntüle 245474 selamünaleyküm defineci abiler ve üstatlar bulunduğum bölgede böyle bir tümülüs var 100 %100 eminim 2-3 aydan beri adamlar iş makinası ile buraları talan ediyor kaçak kazı yapıyorlar ne ölüye saygıları var nede bölgeye adam gibi çalış ne varsa efendi gibi al git benim sorum şu adım ve soyadım çıkmadan nasıl ve nereye ne şekilde bu şahışları ihbar edebilirim ve bu bölgeyi koruma altına alınmasını sağlayabilirim
Resimde iş makinesi emmaresi yok. En kötü iş makinesi 2-3 ayda bırakın tümülüs erciyesin altından karşıya tünel açar.

Kazma kullanınca ölene saygı oluyor da iş makinesi olunca saygısızlık oluyor. O zaman arkeologlar çok daha saygılı fırça kullanıp incitmiyorlar.
Hem ispitlicek hem de gizli kalcak korkuyorsan arkandan, arkana bakmadan uzaklaşacan .

sef_er

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=8616]tatar26[/MENTION] ustam, tüh ele verdik kendimizi. Birde ondan sonra kalan malzemeleri topla dedektör, hilti, jeneratör dunya para

Keskingöz

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Senin arazin mi?
Sana bir zararı var Mıdır ?
Varsa nedir?
tatmin edici bir cümle bulamazsan buradakiler suratına tükürür haberin olsun!

Gcguess

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Utanmasa gelin beraber ispitliyek diyecek 😂😂😂

Spartacus32

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bana bak arkadaşım ispiyoncu tipimi var bende uslubuna dikkat et diğer yerlerin görüntüsünü bilerek yüklemedim bu adamlar buraları kazmaya başlayınca gece gelip yeryeri kazmaya başladılar ben defineci olsam gider resmi kazı yaparım kaçak göçek yapmam ben devletime saygılı adamım arkama bakma korkma gibi derdim yok önüne gelen vasıflı vasıfsız herkes yorum yaparsa ne olur bu Türkiyenin hali maalesef işsiz güçsüz ve vasıfsız insanlar istediği gibi yorum yapıyor bu ülkede bilinmesini istedim

Son düzenleme:

Spartacus32

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hiç kimse tüküremez kardeş sit alanında orada burada kazı yapıp bu forumda şu ne bu ne diye yorum alıp değer biçtiren ve orayı kazı yaptıysa hediyesini aldıysa diye yorum yapılıyor ise kimse yüzüme tüküremez istediğin yeri kaz ondan sonra hiç bir sorumluluk kabul etme muz cumhuriyeti değil burası

Son düzenleme: