Nereye şikayet edilir

Spartacus32

Yeni Üye
Ekli dosyayı görüntüle 245474 selamünaleyküm defineci abiler ve üstatlar bulunduğum bölgede böyle bir tümülüs var 100 %100 eminim 2-3 aydan beri adamlar iş makinası ile buraları talan ediyor kaçak kazı yapıyorlar ne ölüye saygıları var nede bölgeye adam gibi çalış ne varsa efendi gibi al git benim sorum şu adım ve soyadım çıkmadan nasıl ve nereye ne şekilde bu şahışları ihbar edebilirim ve bu bölgeyi koruma altına alınmasını sağlayabilirim

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Ekli dosyayı görüntüle 245474 selamünaleyküm defineci abiler ve üstatlar bulunduğum bölgede böyle bir tümülüs var 100 %100 eminim 2-3 aydan beri adamlar iş makinası ile buraları talan ediyor kaçak kazı yapıyorlar ne ölüye saygıları var nede bölgeye adam gibi çalış ne varsa efendi gibi al git benim sorum şu adım ve soyadım çıkmadan nasıl ve nereye ne şekilde bu şahışları ihbar edebilirim ve bu bölgeyi koruma altına alınmasını sağlayabilirim
Ben Tümülüse Kepceyle gidip girsem, sende , Kolluk kuvetlerini arayıp ismim gizli kalması şartıyla ihbarda bulunmak istiyorum desen.
Jandarma yada Polis elbette gidip ilgilenir.

Ama Gözü karartmış Kepceyle O Tümülüse girmişsem Beni saklı gizli şikayet edeni bulmam iki dakika almaz heralde.

Yapacaksan İhbarını Adam gibi gibi git yap gerekende yapılsın. Saklanarak gizlenerek yaptıgın şeye biz bu işte kusura bakma ispiyonculuk diyoruz !

En yakın Jandarmaya Şikayet edilir !

Sonrasını söyleyimmi Orayı kazanlar ettigin şikayetle durmazlar !!!!

Adın gibi bildigin emin oldugun yere git Allah ne verdiyse banada ucundan verin de ve sus bence )))

Son düzenleme:

sef_er

Operatör
Bence tilsim gibi etki etmek, ufak tas at, kayittan kopek sesleri yayinla vb. Arkalarina bakmadan kacarlarsa inan bir daha gelmezler??

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bence tilsim gibi etki etmek, ufak tas at, kayittan kopek sesleri yayinla vb. Arkalarina bakmadan kacarlarsa inan bir daha gelmezlerğŸ‘￾ğŸ˜￾

yoksa yoksa o köpek sesleri bende diyorum bi köpek bukadar uzun havlayabilirmi :) :zuhaha:

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Hiç sevmem şu ihbarcıları

The Thing

C*
Süper Moderatör
Kenardakiler kemik mi, onlar mı yaptı rahatsızlık veren omu sadece, yoksa başka şeylerde mi var?

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Mal bulanındır abi, yemleniyor muyuz?? Bana öyle geldi amma..
Antalys kemerde kulce altin mevzusunu bizzat gidip iljandarma kom.a ispitleyen.bir uzman cavustu.adini sanini akibetini ben biliyosam gerisini sen dusun....ayrica bura define gomu sitesi herked maddi kazanim pesinde hakli olarak....burasi duyar kasma aglama duvari degil.naapcaksa gitsin yapsin.sonuclarina katlansin.prim almak icin sucustu yaptircak objeler ile birlikte yoksa zirnik alamaz adida omrubillah ispitci kalir cevresinde.....dehaydi gitsin soylesin.kahkaha

hayalsaati

Bilgili Üye
Resimde iş makinesi emmaresi yok. En kötü iş makinesi 2-3 ayda bırakın tümülüs erciyesin altından karşıya tünel açar.

Kazma kullanınca ölene saygı oluyor da iş makinesi olunca saygısızlık oluyor. O zaman arkeologlar çok daha saygılı fırça kullanıp incitmiyorlar.
Hem ispitlicek hem de gizli kalcak korkuyorsan arkandan, arkana bakmadan uzaklaşacan .

sef_er

Operatör
tatar26 ustam, tüh ele verdik kendimizi. Birde ondan sonra kalan malzemeleri topla dedektör, hilti, jeneratör dunya para

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Senin arazin mi?
Sana bir zararı var Mıdır ?
Varsa nedir?
tatmin edici bir cümle bulamazsan buradakiler suratına tükürür haberin olsun!