Nereyi taramalıyım ?

Yurdum17

Yeni Üye
Öncelikle selamın aleyküm ustalarım bu işe merak saldım ve hobi amaçlı olarak tek tek yapmak istiyorum makineyi elime alalı 1 ay oldu ama daha hiçbirşey bulamadım sizlerden isteğim nerelerde geçmeliyim nasıl yer tespiti yapmalıyım bunu sormak istiyorum ve mera bilmiyorum çanakkaleden selamlar.

Dağcanbazı17

Yeni Üye
Öncelikle foruma hoşgeldin dostum. Arazide küp parçalarının bol olduğu yerleri taramalısın ve çanakkale zengin bir bölge mera bilmediğini söylemişsin illaki ustalarımızdan özel mesaj kutuna meralar ile ilgili bir mesaj gelicektir iyi geceler.

Bak bana alınma ben espri yapmadan duramam.kızmak yok.Kel değilsen saçını tara bu bir.makina almışsın hayırlı olsun.sahilleri yani turistler gitti kalan yerleri.sit alanı olmamak şartıyla da eski yerleşim yerlerini .eski rum ve ermeni evlerini eski gayri müslüm mezarlarını tara bulunca da dikkatli ol riske girme.bak taranacak ne kadar saç varmış.

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Öncelikle selamın aleyküm ustalarım bu işe merak saldım ve hobi amaçlı olarak tek tek yapmak istiyorum makineyi elime alalı 1 ay oldu ama daha hiçbirşey bulamadım sizlerden isteğim nerelerde geçmeliyim nasıl yer tespiti yapmalıyım bunu sormak istiyorum ve mera bilmiyorum çanakkaleden selamlar.
S.a değerli kardeşim tek tekçilik biti ama kırizma yapabilirsin.
Saygılar ve sevgiler

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Canin saolsun yeniysen nasibin bol olsun..500 bin harcayip 30 sene bisey bulamayanda var uzme kendini daha cok yolun varr