Oda girişi

Miroğlu1

Yeni Üye
Hayırlı geceler Değerli ustalar yüzeydeki oda girişi nasıl olur nasıl kapatılır oda girişi biraz bilgilendire bilirmisiniz yani kendini nasıl ele verir

Miroğlu1

Yeni Üye
Değerli ustalar bilgisi olan paylaşırsa sevinirim

zephyrus

Member
Şüphe lendiginiz yerin fotolari varmi hocam biraz daha detay. Bu arada sorduğunuz soruya cevaben bolge arazi ve kaya yapisina gore değişken cevaplar icerir.

Pscyhe

Engellendi
Yuzeyde dediginiz oda pek olmaz ortalama gecmisteki gomu adetlerine gore ortalama 4 6 mt dir..bununda gomu geleneklerine gore bolgede yasamis olan medeniyetlere gore yonler tespit edilerek giris tahmin edilebilir.eger kaya mezardan supheleniyorsaniz oda belirli isaretler kaya yapisi sekli ve bircok ozelliklerle kendini belli eder.siz alanin cevrenin detayli resimlerini ekleyin bakip yardimci olalim

Miroğlu1

Yeni Üye
Malesef üstat uzun zamandı gördüm hatırladım merak ettim ve yüzeydeki oda girişi ve zemin altı oda girişi nasıl olur vereceğiniz bilgi orayı anlatıyormu diye merak ettim eğer anlatıyorsa gidip göz atacam ama yer uzak köyde köyde arabayla 4 saatlik ve yol hiç çekilmiyor yollar bozuk ondan bilgi alayım eğer bilgileriniz orayı anlatırsa gidip bi gezinti yapacam

Miroğlu1

Yeni Üye
Olur usta en yakın zamanda çok çok tşk ederim üstadım