• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Oda işareti buldum ? (video eklendi)

uçmuş

Super Moderator
Süper Moderatör
131313.jpg
ustam evvela şunu söyliyeyim sakına foto calışması yapmadım deme .........sadece asağının videosunu çekmişsin yukarıylada ilgilenmen lazımdı

R00T

Profesyonel
Kayıtlı Kullanıcı
Aleykum selam hoşgeldin.Horasan harcı olan kısımdır nasıl şüphe edip anlattıysan öyledir.İşlem gerektirir tedbirle beraber.Yandaki oymalar ise toprakla kaya birleşimini biraz açarak araştırma desteklenmeli en önemli mevzu boşluk testi.Burada çubuk ve cihaz desteği zamanı kısaltmana çok yardımcı olur.Eğer fotolar olsaydı bu alanda çok işler var.Bizler videodansa fotoğrafta daha iyi tarif edebiliriz.

uçmuş

Super Moderator
Süper Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 240228
bu delikte dikkat çekiciydi ..onuda inceleseydin ...
ustam dediğim gibi sadece alt kısımlarda değil üst kısımlarında fotosunu ve incelemesini yap ...

FReeWaLLe

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
7.49 kontrol ederseniz balık kafası gibi bir kafa var kayada ve dereyi gösteriyor kurumuş olan dereyi

hayalin peşinde

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Güzel çalışma olmuş, birden fazla yer olabilir o alanda ama asıl mal oymanın işaret ettiği yerdedir

thracian

Member
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=14464]uçmuş[/MENTION] [MENTION=22133]R00T[/MENTION] tekkür ederim ustalar, çekilebilecek alanları kaydetmeye çalıştım, foto almadım, video daha fazla etrafı size gösterme imkanı sunuyor bana...

Oymanın girişi n
erede olabilir birde ortadaki tıraşlanmış alan hakkında düşünceniz nedir ?

thracian

Member
Kayıtlı Kullanıcı
ustalar fars nicki olan biri çeviri yapıp mesaj atmış youtube dan horasanlı duvarın arka tarafında ana kaya ile birleştiği yerdeki yeşillenme gibi olan kısım için:
içerdeki define oksit yapmış dışarı sızmış ondan orası öyle yeşil renk gibi olmuş dolu orası diyor, düşünceniz nedir ?

Not: 6:00 dan itibaren olan yer için