Olayı ben gibi yaşayan var mı.?

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Merhaba arkadaşlar; techizatımızın bize gösterdiği yerde çalışma başlatmıştık.1 mtre indikten sonra yüzüme bariz su geldi hava günlük güneşlik su gelebilecek hiç bir şey yoktu gözlerimi kapattım elimi yüzüme götürdüm herhangi bir ıslaklıkda yoktu bu ne olabilir böyle bir şey başına gelen var mı.??

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
aynen bu iş ile uğraşan bir arkadaşıma sordum oda böyle bir olay ilk defa duyduğunu söyledi..

ihsan21

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar; techizatımızın bize gösterdiği yerde çalışma başlatmıştık.1 mtre indikten sonra yüzüme bariz su geldi hava günlük güneşlik su gelebilecek hiç bir şey yoktu gözlerimi kapattım elimi yüzüme götürdüm herhangi bir ıslaklıkda yoktu bu ne olabilir böyle bir şey başına gelen var mı.??
büyü yapılmıştır oraya yapılan büyü idrar suyudur sen kazdıkçada yüzüne gelmeye devam edecektir devamında ise uzun uzun ipler çıkacaktır.

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
teşekkür ederim kaya nedeni ile yarı bıraqktık allahn izni ile ileri zamanda devam edilecek..

Ölümlü

Yeni Üye
Bence kesinlikle abdestli ve tahta sapı olan metal bi bıçak yanınızda bulundurarak gidin aynı olay gibi bir şey tekrarlarsa orayı terk etmenizi tavsiye ederim bu sadece bi öneri gerisi size kalmış

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ölümlü merhaba öncelikle teşekkür ederim benim eski forumlara yardımcı olduğun için... ''abdest ve iyi bir hoca tarafından arama yapmadan önce okunuyorum..Boynumda ALLAH'ın adları yazılı bir muskada mevcut alabildiğim tedbirler bunlar...

hatei

Yeni Üye
Rah man ve rahim olan Allahtır c.c
Gordugun sadece halisilasyondur .
Korkulucak hic bir sey yoktur.
Korkutma amacli yapildigini yeri terk etmeni istedikleri icin bunun gibi seyler yasanna bilir.
Dua okuyarak kazi yapilabilir . naz ,felak ayetel kursi
Bunlari okurken ciglik seside duysaniz. Devam edebilirsiniz . sizi ordan uzaklastirmak icin korkutuyor olacaklardir.
Yanliz etrafina sis cökerse. Ruzgar firtina sekli olursa birak .
gunduz hareket et gece sıkıntı.

Son düzenleme:

McKenzi

Yeni Üye
Rah man ve rahim olan Allahtır c.c
Gordugun sadece halisilasyondur .
Korkulucak hic bir sey yoktur.
Korkutma amacli yapildigini yeri terk etmeni istedikleri icin bunun gibi seyler yasanna bilir.
Dua okuyarak kazi yapilabilir . naz ,felak ayetel kursi
Bunlari okurken ciglik seside duysaniz. Devam edebilirsiniz . sizi ordan uzaklastirmak icin korkutuyor olacaklardir.
Yanliz etrafina sis cökerse. Ruzgar firtina sekli olursa birak .
gunduz hareket et gece sıkıntı.
Hatei Ustam! Peki bu cinler insana hiç bir şekilde zarar veremezler mi ? Sadece korkutuyorla öylemi ? Peki korkmadık bırakıp gidiyorlar mı ? Gerçekten merak ediyorum. Belki başından geçen birileri vardır . Bize de açıklarlar durumu ..

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
gece çalıştım ve çok rüzgar var ve bu olay oldu hatei dediğin duaları okudum..