Oluncada oluyor yüce rabbimin izniyle

insan

Member
Bundan 7 yıl önceydi herşey yoluna girmış güzel bir işe girmış çalışıyordum oğlum yürüyordu herşey güzel gitmeye başlamıştı insan allahtan daha ne isterdiki ışı vardı ailesi vardı mutluydu sağlık kışı takı o güne kadar bir sabah hanımın sesiyle uyanmıştım oğlum beşşikten kalkmıyordu boncuk boncuk bakıyordu kalkmıyordu neyi vardı hareket ettirince ağlıyordu apar topar hastaneye gittik ne olduğunu bilemediler bizi büyük bir hastaneye sevk ettiler oğlumun kolu çıkmış beşikte ara bölmeye takılmış çıkmış alçıya aliñdi ve geldik allaha şükürler olsun oğlum gülüyordu artik 15 gün sonra alçı alınacaktı ama nasıl bulunduğum yerdeki hastaneye güvenmiyordum il dışındaki hastaneye gitmem lazımdı ama nasıl işler yoğundu müdürler teftişe geliyordu kendimi sevk ettirmem gerekiyordu ama nasıl benim birseyim yoktuki sol kol ağrısının kalple ilgili olduğunu biliyordum allahın izniyle aklımdan geçenleri yaptım doktorların acemi olduklarını beni sevk edeceklerini biliyordum benim amacım oğlumu uzman doktora götürmekti doktor sende bir sıkıntı var seni sevk edecez demişti sevinmiştim tabi şu ile sevk edin dedim ettiler oğlumun alçisini aldırdım ve sevk edildiğim bölüme doktara geldim durumu anlattım gelmişken muayene edelim dedi ve ben şok doğuştan kalbim 1buçuk cm delik hayatta kalmam mucizeymiş ve en kısa zamanda ameliyat oldum allahın izniyle oğlum bana vesile oldu allah her canlının yardımcısı olsun

mayhem

Co Admin
Co Admin
Geçmiş olsun sağlıklı uzun ömürler dilerim çocuğunuza ve size .

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Geçmiş olsun Allah sağlık huzur versin

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Istee buu herzaman hayata pozitif bakacaksinn..kiii hayatta sana baksinn...birkenara gecip kaderine kusmeyip.mucadele edeceksinn.yoksaa.her lokma zehir olur...yilmak usqnmak yokk.korkularinin ustune gideceksin.

Mushap

Editör
Yuce rabbim her an mucizeler yaratiyor fakat biz aliskanlik hastaligi yuzunden bu mucizelerin coguna bakiyor ama goremiyoruz .sizin yasadiklariniz alismislik halimizden biran olsun siyrilmamiza vesile olur insaallah .

insan

Member
Ve şunu da eklemek isterim şu mutluyum çok borcum var ama umutluyum hayattan üç oğlum var onlarda ayrı mucize büyük oğlum regaip gecesi ortanca oğlum mevlüt gecesi son oğlum kadir gecesi dünyaya geldi AĹĹAHIMA şükürler olsun

Mushap

Editör
Beraat gecesinde de kizin olur insaallah demek geldi icimden...

GERMO

Engellendi
Bundan 7 yıl önceydi herşey yoluna girmış güzel bir işe girmış çalışıyordum oğlum yürüyordu herşey güzel gitmeye başlamıştı insan allahtan daha ne isterdiki ışı vardı ailesi vardı mutluydu sağlık kışı takı o güne kadar bir sabah hanımın sesiyle uyanmıştım oğlum beşşikten kalkmıyordu boncuk boncuk bakıyordu kalkmıyordu neyi vardı hareket ettirince ağlıyordu apar topar hastaneye gittik ne olduğunu bilemediler bizi büyük bir hastaneye sevk ettiler oğlumun kolu çıkmış beşikte ara bölmeye takılmış çıkmış alçıya aliñdi ve geldik allaha şükürler olsun oğlum gülüyordu artik 15 gün sonra alçı alınacaktı ama nasıl bulunduğum yerdeki hastaneye güvenmiyordum il dışındaki hastaneye gitmem lazımdı ama nasıl işler yoğundu müdürler teftişe geliyordu kendimi sevk ettirmem gerekiyordu ama nasıl benim birseyim yoktuki sol kol ağrısının kalple ilgili olduğunu biliyordum allahın izniyle aklımdan geçenleri yaptım doktorların acemi olduklarını beni sevk edeceklerini biliyordum benim amacım oğlumu uzman doktora götürmekti doktor sende bir sıkıntı var seni sevk edecez demişti sevinmiştim tabi şu ile sevk edin dedim ettiler oğlumun alçisini aldırdım ve sevk edildiğim bölüme doktara geldim durumu anlattım gelmişken muayene edelim dedi ve ben şok doğuştan kalbim 1buçuk cm delik hayatta kalmam mucizeymiş ve en kısa zamanda ameliyat oldum allahın izniyle oğlum bana vesile oldu allah her canlının yardımcısı olsun
insan ustam güzel kardeşim benim, Hayatımız hep bir yerlerdeki sebeplere bağlıdır, bakma öyle şana şöhrete bir kuru yaprak parçası misali gibi hayatımız, RABBELALEMİN çocuğuna ve sana ŞAFİ-U ismiyle tez zamanda şifa nasip eder inşallah.

insan

Member
Nasip kısmet allah hayırlısıñı versin

Cann

Editör
Geçmiş olsun Allah mutluluğunuzu daim etsin

sef_er

Operatör
Guzel kardeşim geçmiş bolsun Allahin adini cok zikret gece gündüz zikret, bol dua et, bizde edelim cenabi Allah rizkini genisletsin, seni rahata erdirsin, coluk çocuğuna bağışlasin. Amin ya rab

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Başlığı görünce, ayağı küpe takılmış nasiplenmiş herhalde zannettim. : ))
sebepler dairesi içinde yaşıyoruz.
Onun kudretini anlamak bile güç ve ilim istiyor.
o ne güzeldir o.
o ne güçlüdür o.
o ne büyüktür o.
o ne aşık olunasıdır o. (c.c)