Öncelikle Sa. Çok işaret bıluyorım burda da paylaşıyorum ama bi sonuca varamıyorum.

Storm

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Bugün bir yenisini daha ekliyorum ustalar bıyrun bakın. Detaylı arazi resimlerini hava düzelince ekleyeceğim. Bi kaya buldum

Ekli dosyalar

timur964

konularim
Süper Moderatör
A S bunların defineyle alakası yok o yuzsen dir:20:

Jookerturk

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Olaya sadece define aramak olarak bakarsan çabuk usanırsınız. Örneğin benim çalışma yaptığım bölgede aradığım şey; o bölgenin medeniyeti. Öncelikli hedefim bu kalıntıların hangi döneme ait olduğu konusunda büyük bir merakım var. Tabi bu benim görüşüm. Başka görüşlere de birşey diyemem.

Storm

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
B0FC13B4-1420-4205-9537-44521D37961B.jpegSana bir kaç şey göstersem onlarla ilgili bi yorum yapsan olur mu hocam ? [MENTION=12913]timur964[/MENTION]

Son düzenleme:

Storm

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Bu bölge çok eskiye dayanır öyle söyleyeyim. Ermeni ve Rum bölgesi olduğu kesindir. Burda bi çok işaret var ama acemilik olduğu icin nokta atışı yapamıyorum pek. İlk yüzeylsel dediğiniz kayanın yaklaşık 1-2 km uzağında mezarlık var.

akyol

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Storm
[h=2]Öncelikle Sa. Çok işaret bıluyorım burda da paylaşıyorum ama bi sonuca varamıyorum.[/h]amacım tartışma ortamı yaratmak değil herkesin düşüncesine saygı duyarım dostum bulduğun işaretleri burada paylaştığını söylüyorsun peki fotoğraflara yapılan yorumlara yada ustalar tarafından size gösterilen işaretlenen kaç yerde çalışma yaptınız yaptığınız çalışmaları sonuna kadar götürdünüzmü biz halk olarak biraz çalışıp yorulduktan ve belirli bir derinliğe geldikten sonra burada bişey yok diyerek bir çok yerden vaçgeçmişizdir burada hatayı kendimizde aramamız lazım ya bölgemizde bişey yok yada biz bölge içinde farklı bir yerle uğraşıyoruz bu işlerde emek ve azim şart dostum.

_Mithra_

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
fotoğraflara bakmaktan başım döndü
ilk fotoğrafta kayanın sağ üst köşesinde görünen delik binek ya da adak hayvanı bağlamak için kullanılmış olabilir
etrafta sunak yada ziyaret yeri var mı araştırdınız mı

Storm

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Hocam o siteden kaynaklı site ye yüklerken kendi dönüyor. Burası bi dag yamacı. Burda adak adama yeri yol hocam. Bu dagon tam tepesinde malzeme buldular. Asıl malzemenin yeri bulunamadı malzeme bakımından bu dağ zengin

timur964

konularim
Süper Moderatör
dolmen.jpeg

buraya emek ermelisin dolmen mezar
olabilir