• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Öncü Dedektör

Follower

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
15 Şub 2015
Mesajlar
6
Beğeni
0
Puanları
0
Yaş
45
Alalında uzman ve nitelikli kadrosuyla daima daha ileriyi hedefleyen Nokta ve Makro, gerek kalite gerekse maliyet açısından beklentileri karşılayacak dedektörler üretmiş firmalardır. Her koşulda kendini yenilemesini bilen bu firmalar sektörde Türkiyeye öncülük ettiği gibi daha sonra ki yıllarda dünya standartlarında ürünler üretmiş 140 farklı ülkeye ulaşarak dünyanın en yaygın dedektör firması konumuna gelmiştir.

ÖNCÜ Dedektör ise 70’ den fazla ülkede, 200’ ün üzerinde bayi ağıyla Dünya markası olan Nokta ve Makro markalarının Türkiye distribütörüdür. Tüm ürünlerinin satış ve pazarlamasında tek dağıtıcı olarak bayiler, satış ofisleri ve web sayfaları üzerinden yurt genelinde geniş bir pazarlama ağı ve gücüne sahiptir.

ÖNCÜ Dedektör, Müşteri memnuniyetine odaklı olarak, farklı ihtiyaçlara uygun, kaliteli, garantili, fiyat ve ödeme kolaylıkları, hızlı servis ve yedek parça tedariği ile ticari ahlak ve etikler dahilinde, bilimsel araştırma ve gelişimi sorumluluk olarak görmeyi başlıca ilkeleri olarak kabul eden, Türkiye geneline yayılan bayileri ile sektöre değer katan firmadır.

Tüm dedektör modelleri, arazide eğitim, vade farksız 6 taksit, ücretsiz kargo, kapıda ödeme, kapalı ve güvenli paket hizmetiyle.

https://www.dedektor.com/
 
   
Üst Alt